reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 HD za wersję SD i TVN Fabuła HD w Sat Film

dodano: 2015-04-16 14:56 | aktualizacja: 2015-04-16 21:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film SatFilm 16 kwietnia br., a więc w dniu startu stacji (więcej tutaj), do pakietów telewizji cyfrowej sieci Sat Film z Włocławka dołączył kanał TVN Fabuła HD. Oglądać go mogą abonenci posiadający pakiety: Podstawowy Cyfrowy HD, Standard HD i Extra HD. Stacja dostępna jest w miejscu, które do niedawna zajmował kanał Religia.tv (stacja ta decyzją nadawcy zakończyła nadawanie 31 stycznia br. - więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
16 kwietnia br. w sieci Sat Film pojawił się również PULS 2 HD. Stacja zastąpiła w ofercie tego operatora PULS 2 w SD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. PULS 2 w wysokiej rozdzielczości rozpoczął nadawanie 3 lutego br. (więcej tutaj)

TVN Meteo to teraz TVN Meteo Active. Na zdjęciu Marta Kuligowska, Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska w programie „Studio active” w TVN Meteo Active, foto: TVN


Operator przypomina ponadto, iż 16 kwietnia br., decyzją nadawcy, obecny już w ofercie sieci kanał TVN Meteo, zmienił się w TVN Meteo Active (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...