reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 HD już nadaje

dodano: 2015-02-22 18:05 | aktualizacja: 2015-02-24 12:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Puls 2 HD Puls2 HD Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadawcy (więcej tutaj), 23 lutego br. nadawanie rozpoczął kanał PULS 2 HD. Stacja dostępna jest w pakietach sieci kablowych Vectra i Petrus (więcej tutaj). Dystrybucja kanału będzie stopniowo poszerzana o kolejnych operatorów kablowych, w tym m.in. sieć Inea. W ofercie stacji znajdziemy bajki, programy familijne, filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe (więcej tutaj). Wersja kanału w wysokiej rozdzielczości ma identyczną ramówkę jak PULS 2 w SD, który nadaje od 19 lipca 2012 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PULS 2 HD jest kolejnym kanałem Telewizji Puls uruchomionym w ostatnim czasie. 2 września 2014 roku oficjalne nadawanie rozpoczął bowiem TV Puls HD, wersja w wysokiej rozdzielczości TV Puls, stacji która jest od 2001 roku obecna na rynku (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

Kanał PULS 2 HD rozpoczął nadawanie. Na zdjęciu Ewelina Kopic, gospodyni programu „W blasku fleszy” w PULSIE 2, foto: Telewizja Puls


Przypomnijmy, iż PULS 2 w SD dostępny jest bezpłatnie w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także znajduje się w pakietach platform satelitarnych nc+ i Orange TV oraz wybranych operatorów kablowych i IPTV.

W portfolio Telewizji Puls są obecnie takie kanały jak TV Puls (TV Puls HD) i PULS 2 (PULS 2 HD). Nadawca poinformował ostatnio, iż planuje kolejną stację, która mogłaby znaleźć się w multipleksie ósmym (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...