Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt - Atletico Madryt (Maciej Iwański - Marcin Żewłakow)
CANAL+ Sport (HD)
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt - Atletico Madryt (Rafał Wolski - Maciej Murawski)
CANAL+ Family (HD)
20:40 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz fazy play-off: Panathinaikos Ateny - CSKA Moskwa
Eurosport (HD)
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
13:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
14:15 Kolarstwo: Wyścig Walońska Strzała (Tomasz Jaroński - Krzysztof Wyrzykowski)
16:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
Eurosport 2 (HD)
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
14:00 Kolarstwo: Tour of Croatia - 1. etap: Dubrovnik - Peljesac (Stanisław Brzósko - Dariusz Baranowski)
16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
18:30 Piłka nożna kobiet: Liga niemiecka
20:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 5. dzień (Przemysław Kruk - Rafał Jewtuch)
nSport+ (HD)
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: AS Monaco - Juventus Turyn (Adam Marchliński - Tomasz Lipiński)
Polsat Sport (HD)
18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (Szymon Rojek - Wojciech Nowiński)
20:30 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Muszynianka Muszyna - PGE Atom Trefl Sopot (Marek Magiera - Tomasz Wójtowicz)
Polsat Sport Extra (HD)
13:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Katarzyna Nowak)
15:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Filip Gawęcki)
17:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Tomasz Tomaszewski)
Sportklub
20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka - mecz: THW Kiel - Frisch Auf Göppingen (Kamil Gapiński)
TVP Sport (HD)
12:55 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Krakowie - mecz: Kazachstan - Japonia (Stanisław Snopek - Waldemar Matuszak)
16:25 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Krakowie - mecz: Włochy - Węgry (Jacek Laskowski - Wiesław Jobczyk)
19:35 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Krakowie - mecz: Polska - Ukraina (Stanisław Snopek - Waldemar Matuszak)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.