reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rumuńska telewizja TVR z serialami TVP

dodano: 2015-06-03 18:34 | aktualizacja: 2015-06-03 20:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVR Romania Logo Seriale „Blondynka” (TVP1) i „O mnie się nie martw” (TVP2) zostały docenione za granicą. Prawa do emisji tych popularnych seriali zostały sprzedane przez Biuro Handlu TVP do rumuńskiej telewizji publicznej TVR.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od lipca br. widzowie rumuńskiej publicznej stacji telewizyjnej będą śledzić losy Sylwii Kubus głównej bohaterki serialu TVP1 „Blondynka” w reż. Mirosława Gronowskiego (więcej tutaj). W pierwszych dwóch częściach tytułową bohaterkę zagrała Julia Pietrucha, a w trzeciej zastąpiła ją Joanna Moro. Oprócz tego w serialu występują także m.in. Bartosz Opania, Magdalena Schejbal, Andrzej Grabowski, Piotr Gąsowski czy Olaf Lubaszenko. Tytułowa „Blondynka” jest lekarzem weterynarii, która po konflikcie z współpracownikami wyjeżdża z Warszawy, gdyż nie chce dalej uczestniczyć w świecie kłamstw, oszustw i intryg. Przeprowadza się do Majaków, jednak szybko spostrzega, że to miejsce niczym nie różni się od tego, z którego przybyła. Bohaterka postanawia zmienić wieś na lepszą.

Joanna Moro zagrała tytułową rolę w 3. sezonie serialu TVP1 „Blondynka”, foto: Jan Bogacz/TVP

Joanna Kulig zagrała główną rolę w serialu TVP2 „O mnie się nie martw”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP


Drugą produkcją kupioną przez TVR jest pierwsza część najnowszego serial Dwójki „O mnie się nie martw” w reż. Michała Rogalskiego (więcej tutaj). W serialu występują m.in. Joanna Kulig, Stefan Pawłowski czy Paweł Domagała. Główna bohaterka, Iga Małecka jest przebojową kobietą o złotym sercu i niewyparzonym języku. Mimo wielu życiowych niepowodzeń, nigdy się nie poddaje i zawsze potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Jej utrapieniem jest leniwy i niezdarny mąż, a największym szczęściem dwie rezolutne córeczki. Mimo że zależy jej na szczęściu dzieci, nie chce tkwić w nieudanym związku, dlatego wzięła rozwód.

„O mnie się nie martw” - emisja w TVP2 (TVP2 HD), TVP HD i TVP Seriale; „Blondynka” - emisja wkrótce w TVP1 (TVP1 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...