reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 sierpnia startuje Eleven Sports Network

dodano: 2015-07-31 10:18 | aktualizacja: 2015-07-31 10:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eleven Sports Network

Eleven Sports Network 11 Sports Eleven Sports Network rozpocznie nadawanie w Polsce 2 sierpnia transmisją z wydarzenia piłkarskiego najwyższej klasy - relacją na żywo z FA Community Shield Cup, Arsenal FC – Chelsea FC na Wembley. Transmisja z FA Community Shield Cup rozpocznie się o godz.16:00 i będzie można ją zobaczyć w kanale Eleven dostępnym na portalu elevensports.pl. Ponadto, stacja użyczy sygnału kanałowi telewizyjnemu TVN Turbo, który pokaże mecz na żywo na swojej antenie. Spotkanie będzie komentowane przez Marcina Grzywacza z Eleven oraz przez eksperta piłkarskiego, Radosława Majdana.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FA Community Shield Cup, znany w Polsce również  jako mecz o Tarczę Wspólnoty, to rozgrywane co roku na początku nowego sezonu piłkarskiego spotkanie między zdobywcą Pucharu Anglii i zwycięzcą Premier League. W tym roku zmierzą się w nim drużyny należące do światowej elity: Arsenal FC i Chelsea FC.

Eleven, pierwszy z kanałów Eleven Sports Network w Polsce, poświęcony jest piłce nożnej z najwyższej półki. Będzie relacjonował na żywo takie rozgrywki piłkarskie, jak włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, a także pokazywał magazyny największych klubów piłkarskich oraz przygotowywane lokalnie programy studyjne ze skrótami meczów, wiadomościami, reportażami i analizami ekspertów. W początkowym okresie Eleven pokaże również turnieje tenisowe ATP 250.

Drugi kanał grupy, Eleven Sports, wystartuje 22 sierpnia i będzie pokazywał najważniejsze wydarzenia z najpopularniejszych sportów, między innymi takie zawody, jak ATP 250 i Formula E, a także mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven. Oba kanały będą nadawały 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD oraz z polskim komentarzem.

Eleven Sports Network jest częścią The Channels Co., Ltd, która tego lata, wraz z rozpoczęciem nowych sezonów piłkarskich, uruchamia kanały sportowe również w Belgii, Singapurze i Malezji.

Założona w 2015 roku Eleven Sports Network to nowy globalny projekt medialny pokazujący światowej klasy międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe. Na początku sieć uruchomi kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne będą nadawały całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...