reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja z nowym logo i oprawą. Wkrótce w HD?

dodano: 2015-08-22 11:26 | aktualizacja: 2015-08-22 15:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satkurier.pl

Superstacja logo od 22 sierpnia 2015 roku 22 sierpnia br. nadawca odświeżył logo informacyjno-rozrywkowego kanału Superstacja. Równocześnie wprowadzono nową oprawę graficzną stacji. Dodajmy, iż jest to już kolejna wersja logotypu tego kanału. Dotychczasowa funkcjonowała od listopada 2011 roku (więcej tutaj). Kanał na rynku obecny jest od 2006 roku (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie Superstacji widzowie znajdą serwisy informacyjne, programy publicystyczne i rozrywkowe. Wśród gwiazd kanału są: Janina Paradowska, Eliza Michalik, Sandra Ryncarz, Klaudia Wiśniowska, Beata Cwalińska, Anna Szatybełko, Karolina Kozińska, Agnieszka Ludwisiak-Wypior, Anna Matusiak, Kamila Chlebińska,Małgorzata Nowicka-Aftowicz, Adrian Gąbka, Wojciech Jagielski, Jakub Wątły, Jacek Zimnik, Piotr Jędrzejek, Jarema Jamrożek, Tomasz Grzelewski, Piotr Gembarowski, Wiktor Bater, Mariusz Max Kolonko i Tadeusz Drozda.

Pierwsze logo kanału Superstacja, foto: archiwum

Dotychczasowe logo kanału Superstacja, foto: archiwum


Stacja dostępna jest w pakietach platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, nc+, Orange TV) oraz wybranych sieci kablowych i IPTV. Nadawcą kanału jest spółka Superstacja, która należy do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka, wraz z partnerami i podmiotami zależnymi właściciela m.in. Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, iż w 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przedłużyła Superstacji koncesję do 2026 roku (więcej tutaj).

Superstacja wprowadziła nowe logo i oprawę. Na zdjęciu Sandra Ryncarz, pogodynka Superstacji, foto: Superstacja


Dodajmy, iż według wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, jest on „gotowy w 100 proc. na nadawanie w wysokiej rozdzielczości” (więcej tutaj). Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy Superstacja HD pojawi się na rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Antena Triax TDS 120 A grafit

Antena stalowa, cynkowana 120 cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze...

299 zł Więcej...
reklama