reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

7 kanałów FilmBox w ukraińskiej sieci Volia

dodano: 2015-09-16 10:29 | aktualizacja: 2015-09-17 17:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: telekritika.ua

Volia.jpg Siedem kanałów telewizyjnych z rodziny FilmBox, których nadawcą jest spółka SPI International, zostało dołączonych do oferty ukraińskiej sieci Volia. Do rozszerzenia oferty doszło w dniu 15 września br. Chodzi o stacje: FilmBox Basic, FilmBox Arthouse, DocuBox HD, FightBox HD, Fast’nFunBox HD, FashionBox HD i 360 TuneBox.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci Volia mogą teraz cieszyć się setkami filmów i seriali w podstawowym kanale FilmBox, imponującym wyborem klasyków wszech czasów oraz niezależnymi produkcjami w FilmBox Arthouse, wydarzeniami MMA i pokazami sztuk walki w FightBox HD, ekstremalnym sportem w Fast’nFunBox HD, niesamowitymi dokumentami przyrodniczymi w DocuBox HD, najlepszymi pokazami mody i w FashionBox HD i przełomowymi teledyskami w 360TuneBox.

Sieć Volia została założona w 2002 roku jako dostawca usługi telewizji analogowej. Dziś Volia oferuje na Ukrainie szereg nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: telewizję cyfrową, HDTV, telewizję interaktywną VOLIA Smart HD za pomocą technologii OTT, szybki Internet i usługi przechowywania danych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...