reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serialowy HBO3 od 21.03 w Polsce?

dodano: 2016-02-05 11:57 | aktualizacja: 2016-02-05 13:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: digitalniradio.cz/satkurier.pl

HBO3 HD HBO 3 HD Jak już wcześniej informowaliśmy, 21 marca 2016 roku na rynki czeski i słowacki wchodzi HBO3, który zastąpi kanał HBO Comedy. Jak informuje digitalniradio.cz, HBO3 będzie koncentrować się wyłączenie na serialach i to nie tylko produkcji HBO, ale również od innych wytwórni. Będą to seriale zarówno czeskie, jak i amerykańskie. Czy HBO3 wystartuje również w Polsce?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informacja, że HBO3 będzie oferować wyłącznie seriale została podana przez Pavlę Brožkovą, rzeczniczkę prasową czeskiego oddziału HBO Europe.

Ponadto do dziennikarzy w Czechach wysłane zostały propozycje programowe HBO Comedy na marzec i brakuje tam pozycji po 20 marca, co potwierdza informację o planowym zastąpieniu HBO Comedy kanałem HBO3.

Ostatnim tytułem, który zostanie wyemitowany w HBO Comedy, będzie program „Miranda Hart: My, What I Call, Live Show”, w nocy z 20 na 21 marca o godz. 2:50.

HBO Europe oferuje na czeskim i słowackim rynku kanały HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax i Cinemax2. Wszystkie te kanały są dostępne w wysokiej rozdzielczości.

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do HBO Polska z zapytaniem, czy zmiana będzie dotyczyć także polskiego rynku i czy nastąpi również 21 marca.

Jeżeli takie zmiany zostaną wprowadzone na polskim rynku, to o tym poinformujemy

- poinformowała redakcję satkurier.pl Agnieszka Niburska, Marketing Deputy Director – Public Relations w HBO Polska i Content & Commercial PR Director w HBO Europe.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...