reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-04 - 2020-08-05 - 2020-08-06

14-15.05 Polsat Sport: Boks, siatkówka i taniec

dodano: 2016-05-13 19:35 | aktualizacja: 2016-05-14 01:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport W weekend 14-15 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in. gala Budweld Boxing Night w Kędzierzynie-Koźlu (więcej tutaj), mistrzostwa Europy w tańcach standardowych, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, siatkówka plażowa, tenis ziemny, polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), Premier Liga, Premier Liha, PGNiG Superliga Kobiet (więcej tutaj), PGNiG Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Tauron Basket Liga (więcej tutaj), lekkoatletyczna Diamentowa Liga (więcej tutaj), motosport - Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), GP2, GP3 i rallycross (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News i Polsat News (Polsat News HD).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:

14 maja (sobota)

5:45 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Tajlandia - Dominikana, komentuje: Damian Dacewicz
8:30 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Kazachstan - Holandia, komentują: Adama Romański i Maciej Jarosz
9:35 Polsat, piłka nożna, „Magazyn Euro 2016” - magazyn
10:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Antalya: 1. półfinał, komentuje: Marcin Lepa
11:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Antalya: 2. półfinał, komentuje: Marcin Lepa
12:00 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Japonia - Peru, komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz
13:00 Polsat Sport Extra, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju, komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka
14:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia: 1. półfinał, komentuje: Katarzyna Nowak
15:00 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 3. mecz finałowy fazy play-off: MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin, komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński
15:40 Polsat Sport Extra, wyścigi samochodowe, seria GP2: 1. wyścig, komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Krystian Sobierajski
16:50 Polsat Sport, PGNiG Superliga Mężczyzn, 3. mecz finałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce, komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak
17:07 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Antalya: mecz o miejsca 3. i 4., komentuje: Marcin Lepa
17:20 Polsat Sport Extra, wyścigi samochodowe, seria GP3: 1. wyścig, komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski
18:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa kobiet, World Tour Antalya: finał, komentuje: Marcin Lepa
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:50 Polsat Sport News, Tauron Basket Liga: 2. półfinał fazy play-off: Rosa Radom - Anwil Włocławek, komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
20:00 w Polsacie Sport i 23:00 w Polsacie Sport News, gala bokserska Budweld Boxing Night w Kędzierzynie-Koźlu, komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń
20:00 Polsat Sport Extra, taniec towarzyski, mistrzostwa Europy w tańcach standardowych, komentują: Aleksandra Szutenberg i Anna Radojewska
22:10 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia: 2. półfinał, komentuje: Tomasz Tomaszewski
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny

Podczas gali Budweld Boxing Night w Kędzierzynie-Koźlu, którą zobaczymy w kanałach Polsatu, walczyć będzie m.in. Sasza Sidorenko, a jej przeciwniczką będzie Klaudia Szymczak. Na zdjęciu Sasza Sidorenko w programie „Puncher” w kanale Polsat Sport News, foto: Cyfrowy Polsat


Noc z 14 na 15 maja (z soboty na niedzielę)

3:00 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Włochy - Tajlandia, komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

15 maja (niedziela)

5:45 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Peru - Dominikana, komentują: Adama Romański i Maciej Jarosz
8:30 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Holandia - Korea Południowa, komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
9:10 Polsat Sport Extra, wyścigi samochodowe, seria GP3: 2. wyścig, komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski
9:50 Polsat Sport Extra, „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn
10:25 Polsat Sport Extra, wyścigi samochodowe, seria GP2: 2. wyścig, komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Krystian Sobierajski
10:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Antalya: 1. półfinał, komentuje: Marcin Lepa
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Antalya: 2. półfinał, komentuje: Marcin Lepa
11:35 Polsat Sport Extra, wyścigi samochodowe, Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig, komentuje: Andrzej Borowczyk
12:00 Polsat Sport Extra, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro: Japonia - Kazachstan, komentuje: Damian Dacewicz
12:35 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Chrobry Głogów - Wisła Płock, komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan
14:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Antalya: mecz o miejsca 3. i 4., komentuje: Marcin Lepa
15:00 Polsat Sport, PGNiG Superliga Kobiet, 4. mecz finałowy fazy play-off: MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin, komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński
15:30 Polsat Sport Extra, rallycross: Belgia Mettet, komentują: Krystian Sobierajski i Krzysztof Skorupski
15:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour Antalya: finał, komentuje: Marcin Lepa
16:50 Polsat Sport, PGNiG Superliga Mężczyzn, 4. mecz finałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce, komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak
17:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia: finał, komentuje: Tomasz Tomaszewski
18:00 Polsat Sport Extra, Premier Liga: Zenit Sankt Petersburg - Lokomotiw Moskwa, komentuje: Grzegorz Michalewski
19:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:50 Polsat Sport News, Tauron Basket Liga, 2. mecz półfinałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk, komentują: Adam Romański i Rafał Juć
21:00 Polsat Sport Extra, Premier Liha: Szachtar Donieck - Zoria Ługańsk, komentuje: Marek Kleitz
22:45 Polsat News, „Sportowe podsumowanie dnia” - serwis informacyjny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama