reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Więcej DVB-T w Niemczech

dodano: 2004-05-24 22:24
autor: Adrian Gąbka | źródło: DF

DVB-T-uberalles_sk.jpg Dostęp do cyfrowej telewizji naziemnej zyskali w ostatnich dniach mieszkańcy Hanoweru i Brunszwiku oraz Bremen i Unterweser. Już w dzień startu było wiadomo, że 8 listopada oferta DVB-T w tym regionie zostanie rozszerzona o cztery prywatne kanały. Niemcy planują zakończyć analogową emisję w 2010 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Hanowerze cyfrowa telewizja wystartowała dokładnie o 11:35. W regionie Hanower/Brunszwik grupa ProSiebenSat1 wyłączyła emisję analogową 24 maja. ARD i ZDF wstrzyma się do 8 listopada. Jeszcze w tym roku DVB-T będzie dostępne w okolicach Kiel i Hamburg/Lubeka. Uruchomienie cyfrowej telewizji naziemnej w tych miejscach zaplanowano na 8 listopada.

Mieszkańcy Hanoweru i Brunszwiku do końca roku będą mogli oglądać 24 programy za pośrednictwem DVB-T. Obecnie w tych regionach dostępne jest od 16 do 20 kanałów. Pozostawiono wolne miejsca, które w przyszłości zostaną wypełnione przez lokalne kanały biznesowe oraz usługi interaktywne. Podobnie jak w innych rejonach Niemiec objętych zasięgiem DVB-T. W cyfrowej jakości dostępne są kanały: NDR, Phoenix, 3Sat, ZDF Infokanal, ZDF Dokukanal, ZDF Digitext oraz Arte, EinsExtra, Sat1, ProSieben, RTL, Vox, RTL2, Super RTL, N24 i Kabel1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...