reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sukcesy niemieckiego DVB-T

dodano: 2004-06-24 13:03
autor: Adrian Gąbka | źródło: Infosat,S+K

DVB-T-uberalles_sk.jpg Wdrażanie cyfrowej telewizji naziemnej do Niemiec to sukces za sukcesem. Dopiero z powodzenia inwestycji cieszyli się mieszkańcy Berlina a w regionie Kolonia/Bonn sprzedano ponad 100 tysięcy terminali do odbioru DVB-T, zaledwie w cztery tygodnie po uruchomieniu emisji na tym obszarze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podwójna emisja przekazów cyfrowego i analogowego potrwa w Nadrenii Westfalii do maja przyszłego roku. Po tym okresie mieszkańcy regionu będą mogli oglądać wyłącznie cyfrową telewizję naziemną. Uruchomiona 24 maja bieżącego roku cyfrowa telewizja naziemna w Hanowerze/Brunszwiku podziela tempo rozwoju DVB-T z Bonn i Kolonii.

Tamtejszy regulator rynku medialnego ogłosił możliwość ubiegania się o koncesje dla nowych kanałów. Zostaną one uruchomione w październiku. Również w innych landach Niemiec nastąpi w tym czasie rozszerzenie oferty programowej o nowe stacje. W 2005 roku DVB-T zostanie uruchomione w kolejnych miastach. Będą to Monachium, Norynbergia, Lipsko, Halle, Erfurt, Weimer, Kassel, Stuttgart, Mannheim, Ludwighafen, Schwerin oraz Rostock. Cyfrowa telewizja naziemna będzie wtedy dostępna w prawie wszystkich większych miastach kraju za Odrą.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...