reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News: Rekordowy tydzień w historii stacji

dodano: 2016-08-01 16:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

ŚDM Światowe Dni Młodzieży Jak poinformował nadawca, Polsat News relacjonując niedzielne (31 lipca br.) wydarzenia Światowych Dni Młodzieży 2016 uzyskał 2,80 proc. udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. Również uśrednione udziały Polsatu News w całym, ostatnim tygodniu lipca br. (25-31 lipca br.) należały do rekordowych - średnio 2,12 proc. w grupie wszystkich 4+ i 1,72 proc. w grupie wiekowej 16-49 (więcej tutaj).

ŚDM Światowe Dni Młodzieży


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie Światowych Dni Młodzieży Polsat News włączyło niemal 7 milionów widzów. Stacja uzyskała najlepsze średnie tygodniowe udziały od początku nadawania - 2,12 proc. w grupie 4+ i 1,72 proc. w grupie wiekowej 16-49. Przypomnijmy, iż kanał ruszył 7 czerwca 2008 roku (więcej tutaj).

Widzowie Polsat News mogli zobaczyć ponad 90 godzin relacji na żywo z obchodów Światowych Dni Młodzieży. Wydarzenia z miejsc odwiedzanych przez papieża Franciszka, m.in. okna przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Krakowie, Campus Misericordiae w Brzegach, klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie czy obozu Auschwitz-Birkenau (więcej tutaj), były na bieżąco relacjonowane przez reporterów Polsat News. Najświeższe komentarze zapewniali zapraszani goście. W Krakowie przez cały czas funkcjonowało studio plenerowe, z którego prowadzone było główne wydanie „Wydarzeń”, a także wydania specjalne programów na antenie Polsatu News.

Blisko 3,7 miliona widzów włączyło Polsat News w niedzielę. Stacja uzyskała udziały na poziomie 2,80 proc. w grupie wiekowej 4+ oraz 1,84 proc. w grupie komercyjnej. Wśród wszystkich badanych Polsat News uzyskał najlepsze udziały od początku nadawania (dane za Cyfrowym Polsatem).

Relacje Polsatu News w niedzielę, 31 lipca br. były w całości poświęcone wydarzeniom ostatniego dnia Światowych Dni Młodzieży. Widzowie mogli obejrzeć m.in. mszę świętą posłania celebrowaną przez papieża Franciszka w Brzegach, specjalne wydania programów „Angelus” i „Wystarczy chcieć”, a także spotkanie Ojca Świętego z wolontariuszami i pożegnanie na lotnisku w podkrakowskich Balicach. Zaraz potem w programie „Gość Wydarzeń”, w rozmowie z Dorotą Gawryluk, pojawiła się premier Beata Szydło.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...