reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Vectra Events zadebiutował na rynku

dodano: 2016-07-31 22:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra Events Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 1 sierpnia br. na rynku zadebiutował kanał Vectra Events. Stacja dostępna jest dla abonentów sieci kablowej Vectra (więcej tutaj). - Program Vectra Events ma głównie służyć do prezentowania wydarzeń, w których Vectra uczestniczy, lub które swoim charakterem czy treścią nawiązują do zadań spółki, świadczonych przez nią usług lub jej klientów - czytamy w opisie kanału. W nowym kanale Maciej Dowbor z telewizji Polsat (Cyfrowy Polsat) będzie miał program „Kropka nad M”. Stacja ma też pokazać Herbalife Ironman 70.3 Gdynia.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Vectra Events nawiązuje do rozpoczętego w 2015 roku testowego udostępniania przez sieć Vectra na kanale 255. okazjonalnych transmisji sportowych z różnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, kickboxing czy taniec towarzyski. - Vectra jest jedynym operatorem, który udostępnienia transmisje z ciekawych wydarzeń, które nie są dostępne w programach żadnego nadawcy. Są to relacje z zawodów niszowych dyscyplin sportowych oraz wydarzenia cieszące się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnych. Transmisje jako dostęp testowy są bezpłatne. W zamian Vectra liczy na opinie swoich abonentów na temat ich jakości, liczy także  na sugestie co do relacji z przyszłych wydarzeń - informował wtedy operator w wydanym komunikacie.

Jednym z pierwszych wydarzeń, które ma pokazać kanał Vectra Events będzie Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Triathlonowe zawody odbędą się w Gdyni w dniach 5-7 sierpnia br. Widzowie zobaczą m.in. program Macieja Dowbora (prowadzącego program „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat - więcej tutaj) „Kropka nad M”, aktualności z przygotowań do imprezy, rozmowy z zawodnikami, porady treningowe i dietetyczne, informacje sportowe oraz relację na żywo.
 
Jednym z pierwszych wydarzeń, które ma pokazać kanał Vectra Events będzie Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Na zdjęciu Karolina Gorczyca, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Sikora-Paw i Katarzyna Glinka, które były ambasadorkami tego wydarzenia w 2014 roku, foto: SE Group


Nadawca dotąd nie poinformował, czy nowy kanał będzie dostępny w innych, poza Vectrą, sieciach kablowych i IPTV, ani czy znajdzie się w przekazie satelitarnym.

W portfolio Vectry są obecnie kanały Vectra Events, Vectra Info, VOD Info, VOD Info 2 i VOD Info 3. W przeszłości firma była także nadawcą kanału Vectra i kilkunastu lokalnych stacji, m.in. pod nazwą Twoja Telewizja (plus nazwa miasta).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...