reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Vectra Events zadebiutował na rynku

dodano: 2016-07-31 22:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra Events Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 1 sierpnia br. na rynku zadebiutował kanał Vectra Events. Stacja dostępna jest dla abonentów sieci kablowej Vectra (więcej tutaj). - Program Vectra Events ma głównie służyć do prezentowania wydarzeń, w których Vectra uczestniczy, lub które swoim charakterem czy treścią nawiązują do zadań spółki, świadczonych przez nią usług lub jej klientów - czytamy w opisie kanału. W nowym kanale Maciej Dowbor z telewizji Polsat (Cyfrowy Polsat) będzie miał program „Kropka nad M”. Stacja ma też pokazać Herbalife Ironman 70.3 Gdynia.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Vectra Events nawiązuje do rozpoczętego w 2015 roku testowego udostępniania przez sieć Vectra na kanale 255. okazjonalnych transmisji sportowych z różnych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, kickboxing czy taniec towarzyski. - Vectra jest jedynym operatorem, który udostępnienia transmisje z ciekawych wydarzeń, które nie są dostępne w programach żadnego nadawcy. Są to relacje z zawodów niszowych dyscyplin sportowych oraz wydarzenia cieszące się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnych. Transmisje jako dostęp testowy są bezpłatne. W zamian Vectra liczy na opinie swoich abonentów na temat ich jakości, liczy także  na sugestie co do relacji z przyszłych wydarzeń - informował wtedy operator w wydanym komunikacie.

Jednym z pierwszych wydarzeń, które ma pokazać kanał Vectra Events będzie Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Triathlonowe zawody odbędą się w Gdyni w dniach 5-7 sierpnia br. Widzowie zobaczą m.in. program Macieja Dowbora (prowadzącego program „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat - więcej tutaj) „Kropka nad M”, aktualności z przygotowań do imprezy, rozmowy z zawodnikami, porady treningowe i dietetyczne, informacje sportowe oraz relację na żywo.
 
Jednym z pierwszych wydarzeń, które ma pokazać kanał Vectra Events będzie Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Na zdjęciu Karolina Gorczyca, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Sikora-Paw i Katarzyna Glinka, które były ambasadorkami tego wydarzenia w 2014 roku, foto: SE Group


Nadawca dotąd nie poinformował, czy nowy kanał będzie dostępny w innych, poza Vectrą, sieciach kablowych i IPTV, ani czy znajdzie się w przekazie satelitarnym.

W portfolio Vectry są obecnie kanały Vectra Events, Vectra Info, VOD Info, VOD Info 2 i VOD Info 3. W przeszłości firma była także nadawcą kanału Vectra i kilkunastu lokalnych stacji, m.in. pod nazwą Twoja Telewizja (plus nazwa miasta).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...