reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ Family startuje 5 września. Dostępny także w Polsce

dodano: 2016-09-01 13:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz/satkurier.pl

Joj Family 5 września 2016 roku o godz. 16:00 słowacka JOJ Group uruchomi swój nowy kanał JOJ Family. Będzie to stacja dostępna na terytorium Czech. Zaoferuje widzom najlepsze programy z portfolio JOJ. JOJ Family jest kolejną stacją, po Nova International i Markíza International, skierowaną do widzów za granicą. Na rynku czeskim zastąpi istniejące kanały JOJ, JOJ PLUS i WAU, dla których nadawca nie posiada odpowiednich praw na Czechy.

JOJ Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
JOJ Family będzie kanałem bezpłatnym, dostępnym w czeskiej naziemnej telewizji cyfrowej w multipleksie 4 spółki Digital Broadcasting. Ponadto program będzie dystrybuowany przez operatorów kablowych (UPC Česká republika, w HD), IPTV (O2TV, w HD) oraz satelitarnych (Skylink). Obecnie trwają negocjacje z kolejnymi sieciami telewizyjnymi w zakresie dołączenia kanału do oferty.

Choć JOJ Family jest kanałem przeznaczonym wyłącznie na czeski rynek, to z powodzeniem mogą odbierać go także mieszkańcy południowej części Polski. Stacja rozpoczęła już testy w ramach czeskiego MUX 4, którego sygnał można odbierać w Polsce na k. 45. Multipleks ten zawiera następujące kanały: JOJ Family, Fanda, Smíchov, Telka, Prima Comedy Central, Mňam TV, TV Mňau, Relax, Rebel i Seznam.cz (aplikacja HbbTV).

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...