Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 9. kolejki Premier League: Chelsea FC – Manchester United. Transmisje live z WTA Finals tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
14:25 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Southampton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
17:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport (HD)
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Velux EHF Liga Mistrzów: KS Vive Tauron Kielce – Rhein Neckar Lowen
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik CANAL+ Sport 2 (HD)
16:55 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki Eleven (HD)
11:55 Piłka nożna: La Liga Santander: Celta Vigo – Deportivo La Coruna
16:10 Piłka nożna: La Liga Santander: Sevilla FC – Atletico Madryt
18:25 Piłka nożna: La Liga Santander: Villarreal CF – UD Las Palmas
20:40 Piłka nożna: La Liga Santander: Real Madryt – Athletic Club Eleven Extra (HD)
15:00 Tenis: ATP World Tour, Mokswa, Rosja: Finał
20:25 Piłka nożna: Ligue 1: Paris Saint Germain – Olympique Marsylia Eleven Sports (HD)
12:25 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – Pescara Calcio
14:55 Piłka nożna: Serie A: FC Crotone – SSC Napoli
17:55 Piłka nożna: Serie A: Bologna FC – US Sassuolo
20:44 Formuła 1: Grand Prix USA: Wyścig
23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Serie A: Atletico Mineiro – Figueirense FC
02:25 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL: Arizona Cardinals – Seattle Seahawks Eurosport 1 (HD)
09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soelden, Austria: Gigant mężczyzn – I przejazd
11:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry: Zawody
12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soelden, Austria: Gigant mężczyzn – II przejazd
15:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy, Saint Quentin, Francja: Zawody
18:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup – Grand Prix USA: Wyścig
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Seattle Sounders FC – Real Salt Lake Eurosport 2 (HD)
07:45 Kolarstwo szosowe: Tour of Hainan: Etap 2
11:45 Wyścigi samochodowe: Eurocup Formula Renault 2.0, Portugalia: Wyścig
13:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry: Zawody
13:30 Snooker: Internacional Championship, Chiny: Dzień 1
20:45 Łyżwiarstwo figurowe: Puchar Świata – Grand Prix Chicago: Tańce dowolne n 38 (HD)
12:30 Golf: PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Polsat Sport (HD)
12:30 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga: King Wilki Morskie Szczecin – PGE Turów Zgorzelec
Komentarz: Marcin Muras, Grzegorz Chodkiewicz
17:45 Piłka nożna: I liga: GKS Katowice – Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Feddek, Andrzej Iwan Polsat Sport Extra (HD)
06:50 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata: Mecz o 3. miejsce
12:50 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata: Finał
16:10 Rugby: European Rugby Champions Cup: Stade Toulouse – Wasps RFC
17:50 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: 1/2 Finału
20:05 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: 1/2 Finału Polsat Sport News (SD)
05:20 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Australii: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski
07:00 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Australii: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski
12:25 Piłka nożna: Eredivisie: NEC Nijmegen – Vitesse
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
14:25 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord – AFC Ajax
Komentarz: Piotr Przybysz
18:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup – Grand Prix USA: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk Sportklub (SD)
13:55 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SKN ST. Polten – FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Tomasz Zieliński
16:25 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SK Rapid Wiedeń – FK Austria Wiedeń
Komentarz: Marcin Grzywacz
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Movistar Estudiantes – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński TVP Sport (HD)
09:45 Łyżwiarstwo figurowe: Puchar Świata – Grand Prix Chicago: Program dowolny par sportowych
11:00 Tenis: WTA Finals, Singapur: Simona Halep – Madison Keys
Komentarz: Michał Lewandowski
13:30 Tenis: WTA Finals, Singapur: Angelique Kerber – Dominika Cibulkowa
Komentarz: Jacek Jońca
17:50 Hokej na lodzie: Puchar Kontynentalny: GKS Tychy – Jegesmedvek Miszkols
Komentarz: Stanisław Snopek, Wiesław Jobczyk
21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: Winnipeg Jets – Edmondon Oilers
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski, Patryk Rokicki
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.