reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pielgrzymka papieża do Szwecji w TV Trwam

dodano: 2016-10-30 18:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

papież TV Trwam W dniach 31 października br. - 1 listopada br. papież Franciszek odbędzie kolejną podróż apostolską. Tym razem Ojciec Święty odwiedzi Szwecję, gdzie uda się z okazji luterańsko-katolickich obchodów 500-lecia reformacji - „Razem w nadziei”. Transmisje z poszczególnych punktów tej pielgrzymki wyemitują TV Trwam i Radio Maryja.

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 31 października br. odbędzie się ceremonia powitania Ojca Świętego na terenie międzynarodowego portu lotniczego w Malmö. Następnie papież spotka się z premierem Szwecji, a w pałacu Kungshuset w Lund z rodziną królewską. W katedrze luterańskiej w Lund zaplanowano natomiast wspólną modlitwę ekumeniczna i przemówienie Ojca Świętego Franciszka. Kolejnym punktem pielgrzymki ma być spotkanie ekumeniczne na stadionie Malmö Arena w Malmö. Tu również przewidziano przemówienie papieża. We wtorek, 1 listopada br. zaplanowano mszę święta na terenie Swedbank Stadion w Malmö i ceremonię pożegnania Franciszka.

2 listopada w Kościele katolickim obchodzony jest Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Tego dnia (środa), we Włoszech, na cmentarzu Prima Porta w Rzymie, odbędzie się eucharystia pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka w intencji wszystkich wiernych  zmarłych. Transmisję tego wydarzenia także pokaże TV Trwam.

Dodajmy, iż w tym roku papież odwiedził już Grecję, Kubę, Meksyk, Armenię, Polskę (więcej tutaj), Gruzję i Azerbejdżan (więcej tutaj).

Pielgrzymka papieża do Szwecji - transmisje w TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...