reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

havoc na satelicie Eutelsat 16A - 16°E

dodano: 2016-11-18 13:07
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

Telekom Austra Havoc HD Nowy kanał poświęcony tematyce sportów akcji oraz prezentujący niezależną muzykę - havoc - podpisał umowę dotyczącą dzierżawy pojemności satelitarnej, zapewniając sobie miejsce na satelicie Eutelsat 16A (16°E). Za uplink odpowiada Telekom Austria w ramach platformy TAG Broadcasting. Przekaz już uruchomiono, od początku jest szyfrowany w systemie Conax.

Facebook havoc
Havoc z FB


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W efekcie kanał dołączył także (w wersji SD i HD) do oferty A1 operatora Telekom Austria na tamtejszym rynku, jako część pakietu A1 TV Plus oferowanego w cenie 6,90 euro za miesiąc dostępu. havoc umieszczono w dekoderach na pozycji 530 (SD) i 631 (HD).

Jak wyjaśnia sam nadawca kanał jest kierowany do pokolenia tzw. millenialsów. Na antenie prezentuje 6 kategorii sportów akcji: snowboard, skateboard, motocross, BMX, surfing i wakeboarding. Całość uzupełniają magazyny poświęcone stylowi życia i muzyka, której nie można znaleźć na żadnym innym kanale (Indie, elektronika, muzyka klubowa). Nadawca udostępnia aplikację havoc (iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV, docelowo także Chromecast) dzięki której można głosować na ulubione materiały oraz dyskutować z innymi widzami czy też organizowanymi czatami z pojawiającymi się gwiazdami.

Poza uruchomieniem emisji w Austrii kanał znajdzie się także w ofertach Telekom Austria obecnych w innych krajach, w tym w Chorwacji (Vipnet), Słowenii (Si.mobil), Macedonii (one.Vip) i Bułgarii (Mobiltel).

Nadawca havoc podpisał także umowę dotyczącą dystrybucji kanału w ramach usługi Vodafone Greece i greccy widzowie mogą od września zarówno oglądać jego całodobowy przekaz jak i korzystać z usługi wideo na żądanie.

Parametry techniczne emisji satelitarnej:
Eutelsat 16A (16,0°E)
tp. D9 (11,637 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK)

ID: havoc
PID V: 3901 (MPEG-4/SD)
PID A: 3902 (eng)
PID PCR: 3901
SID: 1912
PID PMT: 3900
Provider: TAG Broadcasting
Kodowanie: Conax

havoc jest obecnie dystrybuowany przez ponad 100 operatorów kablowych na świecie, wliczając Comcast, Charter, Cox, Verizon, AT&T U-Verse i Frontier, co tylko w samym USA daje zasięg na poziomie ok. 65 mln gospodarstw domowych.

Ostatnio kanał pojawił się w ofercie m.in.: Google Fiber, LeEco, Total Play Mexico i Dish Mexico.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...