reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amazon Prime Video już w Polsce. Konkurencja dla Netfliksa

dodano: 2016-12-14 17:10 | aktualizacja: 2016-12-15 10:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Amazon/satkurier.pl

Amazon Prime Video Internetowa usługa wideo na życzenie SVOD Amazon Prime Video, stanowiąca poważną konkurencję dla Netfliksa, jest od 14 grudnia br. dostępna dla klientów w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie, także w Polsce. Kolejni użytkownicy mogą teraz w sposób w pełni legalny cieszyć się takimi seriami, jak „The Grand Tour”, „The Man in the High Castle”, „Transparent”, „Mozart in the Jungle” czy „Tumble Leaf”.

Amazon Prime Video


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa Amazon Prime Video jest dostępna pod adresem PrimeVideo.com. Można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS, Fire Tablets i na wybranych modelach telewizorów LG i Samsung. Użytkownicy Amazon Prime w Belgii, Francji, Indiach, Hiszpanii, Kanadzie i Włoszech mogą rozpocząć oglądanie bez dodatkowych opłat już dziś. Klienci w Polsce mogą korzystać z usługi w cenie 2,99 euro (ok. 13 zł) miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy, potem w cenie 5,99 euro (ok. 27 zł) miesięcznie, zaczynając od bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego.
 

- Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem, że od dzisiaj fani na całym świecie mają dostęp do Prime Video - powiedział Tim Leslie, wiceprezes na rynki międzynarodowe Prime Video. - „The Grand Tour” i inne uznawane serie Amazona, jak „Transparent”, „Mozart in the Jungle” i „The Man in the High Castle”, wraz z setkami popularnych hollywoodzkich filmów i programów telewizyjnych, są już dostępne w startowej cenie zaledwie 2,99 (euro lub dol.) miesięcznie. A bardzo ekscytujące jest to, że dopiero się rozkręcamy.

Jak korzystać?

Użytkownicy mogą oglądać treści oferowane w ramach Amazon Prime Video w języku angielskim, z francuskimi, włoskimi, portugalskimi i hiszpańskimi napisami oraz dubbingiem dla wybranych tytułów. Wszystko to w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji Amazon Prime Video na urządzeniach z Androidem i iOS, oraz na wybranych modelach telewizorów LG i Samsung lub online na stronie internetowej PrimeVideo.com. Użytkownicy mogą również pobierać wszystkie filmy i programy w celu przeglądania ich w trybie offline - oznacza to oglądanie w samolocie, pociągu - gdziekolwiek, bez dodatkowych kosztów. Użytkownicy Prime Video mogą również kontrolować, ile danych zużywają podczas streamingu i pobierania wideo, wybierając między dobrą, lepszą a najlepszą jakością obrazu.

Przypomnijmy, że konkurencja usługa SVOD Netflix zadebiutowała w ponad 130 krajach na całym świecie, w tym na polskim rynku, w styczniu br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...