reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza TNT4 z Rosji dla zagranicy

dodano: 2016-12-31 10:36
autor: RO | źródło: vsetv.com

Gazprom Media 1 stycznia 2017 roku wystartuje międzynarodowa wersja rosyjskiego kanału TNT4, najszybciej rozwijającej się telewizji w Rosji koncernu Gazprom-Media. Oglądalność TNT4 od debiutu 1 stycznia 2016 r. powiększyła się o 2,5 razy. Rozwój stacji zostanie teraz rozszerzony o inne kraje, w szczególności bałtyckie i WNP.

http://www.gazprom-media.com/images/News/1066/image_all_news/main.jpg
TNT4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TNT4 to pierwszy, federalny, rosyjski kanał telewizyjny, który w ciągu jednego roku istnienia poszerza zasięg poza granicami Federacji Rosyjskiej. Międzynarodowa wersja ma emitować treści z wyjątkiem zagranicznych filmów i projektów na licencji. Kanał ma być tworzony dla rosyjskojęzycznej ludności w innych krajach, a także rosyjskich i rosyjskojęzycznych turystów na całym świecie.

Oferta programowa międzynarodowej wersji TNT4 maksymalnie będzie zbliżona do rosyjskiej. Oznacza to, że widzowie za granicą oglądać będą premiery w tym samym czasie, co w Rosji, z uwzględnieniem lokalnych stref czasowych na kluczowych terytoriach. Aktualnie ramówka TNT4 tworzona jest na unikalnych, rosyjskich projektach, takich jak humorystycznych show „Comedy Club”, „Comedy Woman”, „Nasza Russia” czy popularnych sitcomach.

Międzynarodowa wersja TNT4 nadawana będzie z satelity ABS-2 (75°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...