reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z samodzielnymi abonamentami mobilnymi

dodano: 2017-01-14 04:06 | aktualizacja: 2017-01-14 06:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Netia usługi mobilne posiada w swojej ofercie od dawna, jednak dotychczas były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator wychodzi na rynek z abonamentami mobilnymi bez telefonu (SIM Only). W taryfie za 19,90 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Koszt jednego SMS-a wynosi 0,20 zł, natomiast MMS to koszt 0,50 zł.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za kwotę o 10 zł miesięcznie wyższą (29,90 zł z VAT) Netia oferuje dodatkowo nielimitowane SMS-y i MMS-y, a pakiet danych wzrasta do 8 GB.

Jak informuje operator, umowa zawierana jest na okres sześciu miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian. Obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Karta SIM wraz z dokumentami jest bezpłatnie wysyłana do klienta kurierem. Istnieje możliwość przeniesienia numeru z dowolnej sieci komórkowej (MNP), zarówno z usługi abonamentowej, jak i zarejestrowanej karty pre-paid.

- Nasze usługi mobilne zostały bardzo dobrze przyjęte. W połowie ubiegłego roku świętowaliśmy pozyskanie 100-tysięcznego klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyjście z tą atrakcyjną ofertą również do klientów, którzy są poza zasięgiem naszych sztandarowych usług takich jak szybki, stacjonarny internet czy Telewizja Osobista

- powiedział Michał Zawadzki, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu rynku B2C w Netii.


- Niedawno do oferty operatora dołączyły także nowe kanały telewizyjne, w związku z czym Netia umocniła pozycję lidera na polskim rynku - czytamy w komunikacie. W swoim portfolio posiada teraz 192 programy TV, z czego 90 z nich jest w jakości HD (więcej tutaj).

Jak informuje operator, małe firmy mogą skorzystać z nowych ofert stworzonych specjalnie dla nich. Internet szerokopasmowy kosztuje 1 zł przez pierwszych 12 miesięcy w przypadku umowy zawartej na dwa lata. Od 13. miesiąca ceny zaczynają się od 34,90 zł (więcej tutaj).
 
Netia: Usługi mobilne dostępne samodzielnie, na terenie całego kraju, foto: iStockphoto LP
Netia: Usługi mobilne dostępne samodzielnie, na terenie całego kraju, foto: iStockphoto LP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inni operatorzy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...