reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dostawca Internetu satelitarnego Filiago z oddziałem w Polsce

dodano: 2017-01-31 14:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Filiago

Filiago Niemiecka spółka Filiago GmbH & Co. KG, dostawca Internetu satelitarnego z siedzibą Bad Segeberg, w mijającym roku odnotowywała wzrost i założyła spółkę zależną w Warszawie.

Filiago


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Sukcesy ostatnich lat oraz duże zainteresowanie naszymi usługami Internetu satelitarnego pochodzące z innych krajów skłoniły nas do założenia spółki zależnej za granicą, w Polsce - powiedział Utz C. Wilke, założyciel i wspólnik zarządzający Filiago.

Spółka Filiago GmbH & Co. KG od ponad trzydziestu lat dostarcza dostęp do Internetu satelitarnego wśród klientów prywatnych i firmowych. W ostatnich latach popyt z zagranicy rósł, a dzięki nowej usłudze Filiago 4.0 nabrał jeszcze większej mocy. Usługa Filiago 4.0 umożliwia dostęp do łącza internetowego z prędkością przesyłania do 30 Mbit/s niezależnie od lokalnej infrastruktury.
 

- Popyt na szybki Internet jest zdecydowanie duży nawet w Europie Wschodniej. Za pomocą Filiago Polska chcemy go zagospodarować bezpośrednio na miejscu. Szczególnie zainteresowanie naszą nową usługą Filiago 4.0 utwierdziło nas w przekonaniu, że powinniśmy utworzyć spółkę zależną w Warszawie - powiedział Wilke.

Dyrektorem lokalnym w Warszawie jest Roland Winter. Mieszka on już od lat w Warszawie z rodziną i może poszczycić się szerokim doświadczeniem w zakresie dystrybucji w branży IT.
 

- Jesteśmy przekonani, że w osobie Rolanda Wintera znaleźliśmy kogoś, kto jest w stanie zachwycić lokalnych mieszkańców zaletami Internetu satelitarnego - dodał Wilke.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...
reklama