reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

System Cledis od Sony na ISE 2017 w Amsterdamie

dodano: 2017-02-01 11:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

Sony VPL-GTZ280 Targi ISE 2017 w Amsterdamie od 7 do 10 lutego są okazją do poznania naszych najnowszych rozwiązań zapewniających wyjątkowy realizm obrazów w różnorodnych środowiskach: od prezentacji przez symulacje po rozrywkę. 

Sony monitory BRAVIA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gwiazdą wydarzenia jest system CLEDIS. Pozwala on wyświetlać wielkowymiarowe obrazy o imponującej jasności i niesamowitej wyrazistości, kolorystyce oraz kontrastowości. Podczas ISE zaprezentujemy system CLEDIS w konfiguracji wyświetlacza 8K x 2K, doskonałego do wizualizacji na dużym ekranie. Specjalny system sterowania pikselami pozwala wyświetlać bardzo dużą liczbę klatek na sekundę i idealnie nadaje się do prezentacji szybkiego ruchu. Bardzo duży kąt widzenia gwarantuje natomiast, że przekaz będzie wyraźnie widoczny dla każdego widza.
 

Rozwiązania do symulacji i rozrywki wizualnej
Zaawansowane rozwiązania projekcyjne SXRD firmy Sony zwiększają realizm w niemal każdym zastosowaniu symulacyjnym i rozrywkowym: projektowaniu przemysłowym/CAD, symulatorach lotu, badaniach naukowych i służbie zdrowia, a także w parkach rozrywki, planetariach oraz atrakcjach turystycznych. Wytrzymały model VPL-GTZ280 jest oparty na trwałym, laserowym źródle światła i zapewnia nieprzeciętną jakość obrazu 4K w dwóch i trzech wymiarach.
 

Rozwiązania do prezentacji dla szkolnictwa i biznesu
Poza najnowszymi produktami audiowizualnymi dla szkół firma Sony zaprezentuje na ISE pełne rozwiązania do nauki opartej na współpracy oraz systemy Digital Signage. W czasie targów zostaną też ogłoszone nowości Sony, które zapewnią nowy poziom prezentacji multimedialnych oraz przekazywania wiedzy. 

Monitory profesjonalne BRAVIA należą do branżowej czołówki pod względem jakości obrazu i cechują się niezwykłą niezawodnością, niskimi kosztami użytkowania oraz uniwersalnym zestawem profesjonalnych funkcji. Jeszcze więcej atrakcyjnych możliwości daje powiększająca się oferta kompletnych rozwiązań przeznaczonych na monitory BRAVIA. Należy do nich oprogramowanie Digital Signage do łatwego i szybkiego tworzenia efektownych multimediów. Znakomicie sprawdzi się ono w recepcjach, salach gimnastycznych i innych szkolnych obiektach sportowych, kawiarniach itp.

Firma Sony ogłosi nowy projektor instalacyjny z laserowym źródłem światła. Będzie on kolejnym świadectwem innowacyjności Sony w technologii prezentacji audiowizualnych.

Rozwiązania umożliwiające produkcję dla firm i obsługę imprez
Firma Sony, od wielu lat będąca jednym z liderów na rynku telewizji studyjnej i transmisji na żywo, oferuje całą rodzinę atrakcyjnych, łatwych w użyciu rozwiązań, które zmniejszają koszty i złożoność tworzenia i rozpowszechniania materiałów wideo o wysokiej jakości.
 

 
Na targach ISE pokazana zostanie kamera kompaktowa Full HD HXR-NX5R — idealna do produkcji multimediów w firmach i użytku w szkolnictwie wyższym — w zestawie z  4-kanałowym mikserem MCX-500 oraz wielofunkcyjnym pilotem RM-30BP. System Optical Disc Archive najnowszej generacji łączy wyjątkową niezawodność z niskimi kosztami posiadania, a dzięki większej pojemności i szybkości wyznacza nową jakość pamięci masowych do przechowywania multimediów.

Produkty Sony można oglądać na targach ISE 2017 w dniach od 7 do 10 lutego, na stanowisku firmy (1-N20).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...