reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV

dodano: 2017-03-06 11:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: TTV

„Gogglebox. Przed telewizorem” TTV W poniedziałkowe wieczory niezmiennie królować i bawić będzie bijący rekordy popularności program Gogglebox. Przed telewizorem. Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji Goggleboxa. 
 


„Gogglebox. Przed telewizorem” TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapraszamy na pierwszy odcinek hitu telewizji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Nowy sezon, nowi bohaterowie i... kultowe programy. Chimek Zeiske powita nowy sezon ze złamaną nogą i przejdzie pod opiekuńcze choć zaborcze skrzydło  mamy Izy. W życiu Dominika szykują się wielkie zmiany. BigBoy zaczął dbać o zdrowie i wróci na kanapę o wiele chudszy. Czy jego dwaj kompani będą wyrozumiali dla jego zmian w sposobie odżywiania? Co będą przekąszać podczas oglądania telewizji?

Do starych wyjadaczy kanapowych  dołączą nowi, jakże barwni  bohaterowie z wyostrzonymi językami w gotowości. Czy będą konkurować  w ciętych ripostach  z Jackiem i Mariuszem ? W domach Waszych ulubieńców telewizory znowu są rozgrzane do czerwoności. Szczególnie, kiedy na ekranie pojawił się Hubert Urbański z „Milionerami". Trzymający w napięciu program zmusił naszych bohaterów do intelektualnego wysiłku, a przy okazji rozbawił. Dowiemy się jaki patent na wygraną ma Dajan Kotoński oraz  kim lub czym jest „Szpek spir”. Z dużym zainteresowaniem oglądali też „Idola", który powrócił po latach. Okazało się, że świetnie czują się w roli muzycznych ekspertów. Mogli się też wykazać podczas polskich eliminacji do „Eurowizji". Kiedy dowiedzieliśmy się, kto nas będzie reprezentował w Kijowie, pozostało jeszcze jedno pytanie: kto jest Agentem? Ale pozostanie  też zakład, po którym komuś  z ekipy kieleckiej będzie dosłownie łyso.

Premiera: poniedziałek 6 marca 2017 r. godz. 22:00 w kanale TTV 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...