reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

tm3 - nowy kanał ruszy 1 czerwca

dodano: 2017-03-24 00:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tm3

TM3 Niemieccy widzowie mogą się spodziewać latem 2017 roku nowego kanału telewizyjnego FTA. ITV Media Group zamierza uruchomić 1 czerwca swoją trzecią stację, po Family TV i blizz.

ITV Media Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
tm3 powraca do niemiecki rynek. Jednak stacja nie będzie miała wiele wspólnego z oryginalnym kanałem uruchomionym w 1995 roku, ponieważ będzie to zupełnie nowa, niekodowana stacja.

tm3, podobnie jak inne kanały z portfolio ITV Media Group, będzie kłaść nacisk na starsze seriale. Podczas gdy Family TV skupia się przede wszystkim na produkcjach z lat 60., 70. i 80., to blizz jest skierowany głównie do kobiet, podobnie jak dawny tm3. Nowy tm3 będzie specjalizować się w niemieckich serialach z lat 90. Będzie pokazywać także dokumenty i telezakupy. Nadawca planuje produkcję własnych programów rozrywkowych.

Początkowo tm3 będzie nadawany poprzez IPTV (także w jakości HD) i jako blok programowy w ramach Family TV i blizz. Z czasem stacja ma pojawić się w przekazie satelitarnym (Astra 19,2°E).

Strona internetowa: tm3tv.de


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...