reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie firmy na ANGA COM 2017

dodano: 2017-05-30 12:07 | aktualizacja: 2017-05-31 17:30
autor: Anita Kaźmierska / Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

ANGA COM 2017 W wystawie ANGA COM 2017, która odbywa się w dniach od 30 maja do 1 czerwca w Kolonii w Niemczech, udział bierze także kilkanaście polskich firm. Ich liczba jest jednak mniejsza niż w zeszłorocznej edycji. Oprócz tego swoje stoiska mają takie dobrze znane w Polsce firmy, jak słowacki AB-COM (dystrybutor odbiorników Vu+) czy duński Triax (polskim dystrybutorem jest Wisat).

ANGA COM 2017


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lista polskich wystawców na targach ANGA COM 2017:

Atende Software to firma skupiająca swoją działalność na czterech obszarach: multimediach, Smart Grid, bezpieczeństwie i innowacjach.

Strona internetowa: www.atendesoftware.pl

AX Technology jest właścicielem marki Opticum Red. W ofercie tej firmy można znaleźć takie produkty, jak odbiorniki, anteny, konwertery LNB i multiswitche. Spółka AX Technology posiada produkcję, dział rozwoju, biura, magazyny oraz serwis w Szczecinie, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Na planie wystawy można ją znaleźć na stoisku wynajętym przez Opticum Multimedia GmbH.

Strona internetowa: www.axtechnology.eu, www.opticum-gmbh.de
 

AVSystem to firma z siedzibą w Krakowie, której misją jest zautomatyzowanie procesów i pomaganie firmom w obsłudze urządzeń podłączonych do Internetu, dzięki czemu mogą skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Strona internetowa: www.avsystem.com

BAS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspiera swoich klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowuje wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż.

Strona internetowa: bas.pol.pl

Batna to firma założona w 2001 roku. Początkowo swoje usługi świadczyła jako dostawca kompleksowych rozwiązań sieciowych. Aktualnie Batna jest dystrybutorem w Europie takich marek, jak: Ubiquiti Networks oraz Mikrotik. W stałej ofercie sprzedaży znajduje się szeroki wachlarz takich firm jak: EXTRALINK / LIGOWAVE / TP-LINK /CYBERBAJT / RF ELEMENTS / MIMOSA.

Strona internetowa: www.anteny24.pl
 

BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej. Oferuje systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.

Corab powstał w 1991 roku. Zajmuje się produkcją elementów ze stali i aluminium. Obecnie działa w trzech branżach: fotowoltaice, satelitarnej oraz Hi-Fi.

Strona internetowa: www.corab.eu
 

Gamm-Bud to szczecińska firma założona w 1992 roku, która zajmuje się dostarczaniem systemów do wdmuchiwania kabli. Od 1997 roku jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Lancier Cable GmbH. Od roku 2013 oferuje wdmuchiwarki do mikrokabli Blue Dragon Jet. Prowadzi serwis gwarancyjny wdmuchiwarek Lancier, Blue Dragon Jet, Plumett, CBS, Thaler, Bagela, Fremco, Condux.

Strona internetowa: en.wdmuchiwarki.eu
 

Kabelkom powstał w 1992 roku i działa na rynku polskim jak i zagranicznym. Jest dystrybutorem sprzętu dla potrzeb telewizji kablowych, a także eksporterem tych urządzeń na rynki zagraniczne. Zajmuje się dystrybucją urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmy: JDSU, Enensys, Volicon, Promax Electronica S.A, Wellav, Pacific Broadband Network, Deviser oraz US Conec.

Strona internetowa: www.kabelkom.pl
 

Monolit IT specjalizuje się w integrowaniu systemów informatycznych. Tworzy rozwiązania z zakresu infrastruktury techniczno-systemowej.

Strona internetowa: www.monolit-it.pl

Optomer z Łodzi to dynamicznie rozwijająca się firma, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym, specjalizująca się w technice światłowodowej. Działając jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy Diamond, firma Optomer to gwarancja innowacyjnych rozwiązań, najnowszych technologii i pełnego wsparcia technicznego.

Strona internetowa: www.optomer.pl

TechniSat Polska to oddział niemieckiej firmy TechniSat Digital GmbH, która produkuje cyfrowe odbiorniki do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej (DVB-S/C/T). Dodatkowo TechniSat oferuje multiswitche, stacje czołowe, akcesoria instalacyjne, itd.

Strona internetowa: www.technisat.com
 

TELE-FONIKA Kable to jeden z największych producentów kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej.

Strona internetowa: www.tfkable.com

Televes Polska to oddział hiszpańskiej firmy, która zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach mieszkalnych.

Strona internetowa: www.televes.pl
 

Telkom-Telmor z Gdańska jest przedsiębiorstwem elektronicznym działającym nieprzerwanie od 1954 roku, a od 1999 roku jako Sp. z o.o. Firma systematycznie się rozwija, wprowadzając nowe technologie o poziomie światowym. Posiada własne zaplecze rozwojowe i techniczne, oddziały montażu elektronicznego, wyposażone w nowoczesne urządzenia pomiarowo-kontrolne.

Strona internetowa: www.telmor.pl
 

Vector z siedzibą w Gdyni działa od ponad 25 lat. Jego kompetencją jest projektowanie, produkcja oraz integracja rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Szerokie portfolio ofertowe obejmuje rozwiązania dla operatorów kablowych, telekomunikacyjnych oraz dostawców mediów.

Strona internetowa: www.vector.net

Firmy Telkom-Telmor i Vector mają swoje stoiska w strefie zamkniętej, tzw. MS w hali nr 7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...