reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncert gwiazd i moc atrakcji na pikniku Polsatu

dodano: 2017-06-06 18:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Dzień Dziecka w Otwocku” W sobotę, 3 czerwca br. telewizja Polsat transmitowała koncert „Dzień Dziecka w Otwocku” (więcej tutaj). Wystąpili m.in. Anna Wyszkoni, Katarzyna Szczot „Kayah”, Urszula Kasprzak, Kamil Bednarek, Johan Waem „Danzel”, Arka Noego, Big Cyc, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz („Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” w kanale Super Polsat - więcej tutaj), Maciej Dowbor („Twoja twarz brzmi znajomo” w kanale Super Polsat - więcej tutaj), Maciej Rock, Joanna Popławska i Dariusz Popławski. Podczas koncertu prezentowano także dokonania Fundacji Polsat.

Polsat „Dzień Dziecka w Otwocku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Wyszkoni, Kayah, Kamil Bednarek, Urszula, Danzel, Big Cyc i atrakcje dla dzieci - Fundacja Polsat wraz z powiatem otwockim i miastem Otwock przedłużyła Dzień Dziecka i zaprosiła mieszkańców tego terenu na piknik. Uczestnicy pikniku bawili się podczas dwóch koncertów odbywających się w otwockim Parku Miejskim oraz mogli zakupić cegiełki sprzedawane przez wolontariuszy m.in.: pracowników Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtelu. Dochód z loterii zostanie przekazany na pomoc chorym dzieciom oraz doposażenie oddziału pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Koncert transmitowała telewizja Polsat.

W trakcie emisji pierwszej części koncertu o godzinie 15:00 telewizja Polsat była liderem w czasie nadawania spośród czterech największych stacji telewizyjnych. Drugą część nadawaną o 19:40 obejrzało ponad milion widzów (dane za Cyfrowym Polsatem).
 
Krzysztof Ibisz podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat
Krzysztof Ibisz podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat
Kamil Bednarek (z lewej) podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat
Kamil Bednarek (z lewej) podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat
Katarzyna Szczot „Kayah” podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat
Katarzyna Szczot „Kayah” podczas koncertu „Dzień Dziecka w Otwocku”, foto: Cezary Piwowarski/WBF/Cyfrowy Polsat


Sobotni piknik był okazją do świętowania dwóch wydarzeń. Po pierwsze - Światowego Dnia Dziecka, a po drugie - otwarcia wyremontowanego w rekordowym tempie trzech miesięcy Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Oddział został wyremontowany przez Fundację Polsat, która przeznaczyła na ten cel aż milion złotych. Na kolorowej scenie w Parku Miejskim wystąpiły muzyczne gwiazdy, a wydarzenie poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

Podczas pierwszej części koncertu, transmitowanej od godziny 15:00 w Polsacie, na scenie w Otwocku Arka Noego zaśpiewała swoje najbardziej znane piosenki „Święty uśmiechnięty”, a także „Tato” („Nie boję się...”) i „A gu gu...”. Nie mogło również zabraknąć artystki, która od lat wspiera Fundacją Polsat, czyli Anny Wyszkoni. Wykonała ona utwór „Biegnij przed siebie” oraz pochodzący z ostatniej płyty aktualny radiowy przebój „Nie chcę cię obchodzić”. Na scenie wystąpili również Joanna i Dariusz Popławscy, tancerze z powiatu otwockiego, którzy w ubiegłym roku zwyciężyli w mistrzostwach Europy tancerzy niewidomych zarówno w stylu standardowym jak i amerykańskim.

W drugiej części koncertu w Otwocku, emitowanej od godziny 19:40 w Polsacie, jako pierwszy wystąpił Kamil Bednarek ze swoimi przebojami „Chwile jak te”, „List” oraz „Talizman”. Następnie scenę przejęła Kayah z hitami: „Prawy do lewego” i „Śpij kochany śpij”. Specjalnie do Otwocka przyjechał Danzel, gwiazda muzyki dance, którego „Pump it up” i „You spin me round” zawsze zwiastują dobrą zabawę. Nie ma chyba drugiego takiego zespołu, który potrafi w swoich utworach ukazać w żartobliwy sposób otaczającą nas rzeczywistość. Big Cyc, bo oczywiście o nim mowa, wystąpił ze swoimi przebojami „Makumba” oraz „Rudy się żeni”. Następnie po raz drugi widzowie mogli usłyszeć Kayah i „Supermenkę” oraz „Po co”. Jako ostatnia podczas „Rodzinnego pikniku z okazji Dnia Dziecka” wystąpiła Urszula. Zaśpiewała „Konika na biegunach” oraz „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Podczas „Rodzinnego pikniku z okazji Dnia Dziecka”, Fundacja Polsat, która wyremontowała Oddział Pediatryczny Powiatowego Centrum Zdrowia, zorganizowała również loterię charytatywną, w której można było nabyć cegiełki, by pomóc chorym dzieciom i wesprzeć modernizację Oddziału. Wszystkie losy cegiełki brały udział w losowaniu nagród od firm wspierających Fundację Polsat: Polkomtela - operatora sieci Plus, Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś fundacja objęła swoją pomocą 30 019 małych pacjentów i wsparła finansowo 1201 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe fundacja przekazała dotąd 220 193 624,11 złotych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...