reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Alex” 10 w TVP1, TVP HD i TVP Seriale

dodano: 2017-09-02 09:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex” W sobotę, 2 września br. o godzinie 20:25 w TVP1, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Seriale, wyemitowany zostanie pierwszy odcinek (118. całości) serialu kryminalnego „Komisarz Alex”, zatytułowany „Matczyna miłość”. Wcześniejsze serie przypominają obecnie TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tej produkcji?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Komisarz Alex”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Alex znowu na służbie

Po raz dziesiąty komisarz Alex stanie na straży prawa. Kto będzie mu towarzyszył? Jakie zagadki będzie musiał rozwiązać i jakie niespodzianki dla widzów przygotowali twórcy serialu? Dla wszystkich fanów czworonożnego detektywa uchylamy rąbka tajemnicy. W nowych odcinkach serialu widzowie zobaczą oddelegowaną dwa lata temu do pracy we Wrocławiu Lucynę Szmidt (w tej roli Magdalena Walach). Urocza pani podkomisarz zrobi ogromne wrażenie na Piotrze (Krystian Wieczorek) - jako policjantka, i jako kobieta. 

Po wakacjach komisarz Piotr Górski zostanie wyznaczony do wygłoszenia prelekcji podczas ogólnopolskiej konferencji, mającej odbyć się w jego rodzinnym mieście. Okaże się, że do szkoły policyjnej w Szczytnie przyjechała też z Wrocławia Lucyna Szmidt, z którą Piotr - choć zna ją doskonale z opowieści Ryszarda (Ireneusz Czop) - nie miał dotąd okazji spotkać się osobiście. Piotr dowie się, że Lucyna prowadzi w Szczytnie śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci starszej kobiety. Zgodzi się pomóc swej nowej znajomej w odnalezieniu mordercy emerytki. Będzie zadowolony, że przy okazji lepiej pozna panią podkomisarz, o której jego współpracownicy z łódzkiej komendy opowiadali mu same dobre rzeczy. Zdradzamy, że Piotr bardzo polubi Lucynę... Czy namówi ją, by poprosiła swych przełożonych o pozwolenie na powrót do Łodzi i dołączenie do kierowanego przez niego zespołu? 

Powrót Lucyny to nie jedyna niespodzianka, jaką dla fanów „Komisarza Aleksa” przygotowali twórcy serialu. Po wakacjach Nina (Karolina Nolbrzak) zostanie podkomisarzem i awansuje na stanowisko przełożonej grup śledczych w łódzkiej komendzie, a komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) będzie się musiał bronić przed oskarżeniem o... zabójstwo swej partnerki.

Czy dowiemy się też, co stało się z Orliczem (Antoni Pawlicki) i Krassowską (Agnieszka Więdłocha), którzy zaginęli w Brazylii? 

W gościnnych epizodach pojawią się m.in.: Weronika Rosati, Renata Dancewicz, Katarzyna Zawadzka, Wojciech Brzeziński, Dominika Gwit, Aldona Struzik, Paweł Deląg i Ilona Ostrowska.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku dziesiątego sezonu serialu „Komisarz Alex”?

W tajemniczych okolicznościach zostaje napadnięty wnuk generała Zaniewskiego (Jacek Mikołajczak), 8-letni Patryk (Jan Wojciechowski). Nieprzytomny chłopiec trafia do szpitala. Sprawą zajmuje się zespół komisarza Górskiego. Generał Zaniewski jest bliskim przyjacielem komendanta Mędrzaka (więcej tutaj).
 
Agnieszka Więdłocha w serialu „Komisarz Alex”, foto: TVP
Agnieszka Więdłocha w serialu „Komisarz Alex”, foto: TVP


„Komisarz Alex” - sezon 10., emisja w soboty (od 2 września 2017 roku) o 20:25 w TVP1 (TVP1 HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Seriale. Wcześniejsze sezony tego serialu emitują obecnie TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...