reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CBS Reality z cyklem „Strefa zbrodni”

dodano: 2017-10-08 23:28 | aktualizacja: 2017-10-09 05:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Reality „Strefa zbrodni” W październiku br. codziennie od godziny 21:00 w CBS Reality, w ramach cyklu „Strefa zbrodni”, widzowie zobaczą m.in. takie produkcje jak: „Morderstwo na kliknięcie”, „Spisane krwią”, „Matki morderców”, „Lekarze - mordercy w celi śmierci”, „Mordercy w koloratkach”, „Zabójcze żony” (emisja również w CI Polsat), „Oblicza zła” i „Bliźniacze zło” (emisja także w CI Polsat).

CBS Reality „Strefa zbrodni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, zbrodnie, które nigdy by się nie wydarzyły, gdyby nie media społecznościowe, morderstwa, które zainspirowały autorów bestsellerowych powieści do napisania książek, a także trzymające w napięciu historie zwykłych ludzi, którzy dopuścili się brutalnych czynów. To wszystko czeka na widzów CBS Reality w cyklu „Strefa zbrodni”, w ramach którego, codziennie od godziny 21:00, na antenie można oglądać produkcje własne stacji oraz inne wciągające programy kryminalne.
 
Bohater programu „Lekarze - mordercy w celi śmierci”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Lekarze - mordercy w celi śmierci”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Mordercy w koloratkach”, foto: AMC Networks International
Bohater programu „Mordercy w koloratkach”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre (pierwszy z prawej) z uczestnikami programu „Morderstwo na kliknięcie”, foto: AMC Networks International
Donal MacIntyre (pierwszy z prawej) z uczestnikami programu „Morderstwo na kliknięcie”, foto: AMC Networks International
Bohaterka programu „Oblicza zła”, foto: AMC Networks International
Bohaterka programu „Oblicza zła”, foto: AMC Networks International
Bohaterki programu „Bliźniacze zło”, foto: AMC Networks International
Bohaterki programu „Bliźniacze zło”, foto: AMC Networks International


„Strefa zbrodni” w CBS Realiy:

„Morderstwo na kliknięcie”
„Morderstwo na kliknięcie” (produkcja własna CBS Reality) to serial dokumentalny ukazujący nowe niebezpieczeństwa, które pojawiły się wraz z dostępem do Internetu. W każdym odcinku przedstawiamy widzom szczegóły jednej zbrodni, odsłaniając mroczne aspekty życia online. Dzięki relacjom bliskich ofiary, policjantów prowadzących śledztwo, rekonstrukcji zdarzeń oraz zaprezentowaniu opinii ekspertów z dziedziny psychologii i kryminalistyki, program zaznajamia widza ze szczegółami tych wstrząsających, lecz jednocześnie fascynujących wydarzeń. Polska premiera tej produkcji odbędzie się we wtorek, 10 października br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Spisane krwią”
„Spisane krwią” (produkcja własna CBS Reality) to seria dokumentalna, w której fikcja przenika się z rzeczywistością. Gospodarz programu, Simon Toyne, sam będący autorem kryminalnych bestsellerów, spotka się z wybranymi pisarzami, by porozmawiać o historii prawdziwych zbrodni, których fakty posłużyły za podstawę do napisania przez nich powieści. Każdy odcinek przedstawia sprawę innego przestępstwa, którego szczegóły poznajemy również z wywiadów z osobami  bezpośrednio związanymi ze śledztwem, takimi jak policjanci prowadzący dochodzenie czy biegli sądowi. 

„Matki morderców”
Jak wytłumaczyć działanie najokrutniejszych, często seryjnych morderców? Czy popełniają zbrodnie, bo taka jest ich natura? Czy może to trudne dzieciństwo pchnęło ich w kierunku popełnienia morderstwa? Twórcy serii dokumentalnej „Matki morderców” (produkcja własna CBS Reality) są zwolennikami tej drugiej teorii. W odcinkach poznamy m.in. historię Joachima Knychały, powszechnie znanego jako Wampir z Bytomia, a także sprawę Leszka Pękalskiego, który po niedawnym odbyciu kary 25 lat pozbawienia wolności, trafi do zamkniętego ośrodka szpitalnego w Gostyninie. Komentatorami w programie są największe polskie autorytety z różnych dziedzin, w tym Zbigniew Lew-Starowicz (psychiatra i psychoterapeuta) oraz Justyna Kopińska (dziennikarka prasowa, laureatka nagrody European Press Prize). 

„Lekarze - mordercy w celi śmierci”
„Lekarze - mordercy w celi śmierci” (produkcja własna CBS Reality) przedstawia historie lekarzy nadużywających zaufania swoich pacjentów. Zamiast korzystać ze swojej wiedzy i dostępu do leków, by ratować ludzkie życie, używali wszystkich dostępnych środków, by zabić.

„Mordercy w koloratkach”
Są filarami lokalnej społeczności - nie tylko odprawiają msze, ale też zapewniają na co dzień  duchowe wsparcie wiernym. Pozwala to wierzyć, że duchownych nie dotyczą zwykłe ludzkie słabości. Okazuje się jednak, że również oni są niedoskonali, co w skrajnych przypadkach prowadzić może do tragedii i popełnienia najcięższego z możliwych grzechów. Seria „Mordercy w koloratkach” (produkcja własna CBS Reality) prezentuje historie duchownych, którzy dosłownie i w przenośni szli po trupach do celu (więcej tutaj).

„Zabójcze żony”
Każdy odcinek serii „Zabójcze żony” przedstawia historię jednej kobiety, która dopuściła się brutalnego czynu względem swojego męża lub partnera. W programie kryminolog dr Casey Jordan przybliża widzom motywy i wydarzenia, które doprowadziły bohaterki do popełnienia zbrodni. Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie CI Polsat (więcej tutaj)

„Oblicza zła”
Dzięki serii dokumentalnej „Oblicza zła” widzowie będą mogli przeniknąć do umysłów najbardziej niebezpiecznych zbrodniarzy. Co nimi kierowało? Jak mogli dopuścić się tak strasznego czynu? W każdym odcinku programu zespół ekspertów poszuka odpowiedzi na to pytanie omawiając odrębny typ zbrodniarza na podstawie kilku kluczowych spraw kryminalnych.

„Bliźniacze zło”
Program „Bliźniacze zło” przygląda się rozpowszechnionym przekonaniom, wedle których bliźnięta czują, gdy temu drugiemu zadawany jest ból oraz które głoszą, że jeśli jedno z rodzeństwa zejdzie na złą drogę, to robi to z rozmachem - będzie sypiać z mężem swojej siostry, wrobi ją w morderstwo, ukradnie jej tożsamość, a nawet... powróci ze świata zmarłych. Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie CI Polsat (więcej tutaj).

„Strefa zbrodni” - emisja codziennie o 21:00 w CBS Reality.​​​​​​​


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...