reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16.10 „Wszyscy kochają Raymonda” na FOX Comedy

dodano: 2017-10-11 20:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

Wszyscy kochają Raymonda FOX Comedy Wszyscy kochają Raymonda przedstawia losy amerykańskiej rodziny, mieszkającej w przytulnym domu na Long Island. Głównymi bohaterami serialu jest Ray Barone (Ray Romano), znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy oraz jego żona Debra (Patricia Heaton), zajmująca się domem i dziećmi – bliźniętami Michaelem i Geoffreyem oraz córeczką Ally.

Wszyscy kochają Raymonda FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Można przypuszczać, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy nie pozostawiają małżeństwu chwili prywatności. Szczególnie, że mieszkają po drugiej stronie ulicy… Z powodu niezapowiedzianych wizyt ojca – zgorzkniałego oraz ciągle wspominającego wojnę w Wietnamie Franka (Peter Boyle), wiecznie krytykującej matki Marie (Doris Roberts) oraz brata Raya - Roberta (Brad Garrett), nieustannie poszkodowanego przez los i niezadowolonego policjanta, dochodzi do mnóstwa krępujących i trudnych do rozwiązania sytuacji. Ogromny temperament członków rodziny Barone nie ułatwia im rozwiązywania problemów, które zwykle kończą się wielką awanturą. Jak bohaterowie poradzą sobie z codziennością?
 

Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Debra marzy o spędzeniu cichych i spokojnych urodzin w domu, tylko w towarzystwie Raymonda. Oznajmia więc jego rodzicom i bratu, że nie będzie żadnej imprezy. Jednakże Ray zostaje złapany na kłamstwie, gdy jego wścibscy krewni mimo to pojawiają się z wizytą i zastają go z żoną w kompromitującej sytuacji.

Czy wiesz, że?
  • Aktor Peter Boyle, grający ojca głównego bohatera, zgubił się w Nowym Jorku w drodze na casting do serialu. Kiedy wpadł był zdenerwowany i poirytowany. Jego zachowanie przykuło uwagę producentów, którzy stwierdzili, że aktor idealnie nada się do roli Franka Barone’a.
  • Ray Romano, grający głównego bohatera Raya Barone’a , twierdzi że Patricia Heaton dostała rolę jego żony, bo była jedyną aktorką, która podczas castingów zgodziła się pocałować go w usta.
  • Ally, Geoffrey oraz Michael, czyli dzieci głównego bohatera, również w realnym życiu są rodzeństwem.
  • W serialu brat Raya Barone’a jest nowojorskim policjantem. W realnym życiu Ray Romano również ma brata pracującego w nowojorskiej policji.
  • Ray Romano lubił improwizować na planie. Jednym z przykładów są ksywki nadawane przez głównego bohatera swojej żonie. Za każdym razem kiedy Ray wraca do domu nazywa Debrę inaczej. Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że nie było to łatwe zadanie.


1. sezon Wszyscy kochają Raymonda zadebiutuje na FOX Comedy w poniedziałek 16 października o godz. 15:25

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama