reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czytaj i kupuj z „Avanti” dzięki nowatorskiej aplikacji

dodano: 2017-11-24 05:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Avanti” Zespół miesięcznika „Avanti” (Agora) przygotował świąteczną niespodziankę dla swoich czytelniczek, które dzięki aplikacji będą mogły dokonać zakupów interesujących ich produktów bezpośrednio ze stron pisma. Nowa aplikacja „Avanti”, pozwalająca na skanowanie miesięcznika oraz szybkie i wygodne zakupy internetowe, będzie mieć swoją premierę w Google Play i App Store jednocześnie z grudniowym wydaniem magazynu (numer 12/2017) - w piątek, 24 listopada br.

„Avanti”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od ponad dekady „Avanti” wyznacza trendy na polskim rynku modowym i kosmetycznym, jednocześnie rozwijając ofertę dla czytelniczek i pomagając im w robieniu zakupów. Dzięki nowej aplikacji miesięcznik „Avanti” jako pierwszy tytuł w Polsce zaproponuje kolejne rozwiązanie w tym zakresie, łączące świat pisma i internetowych zakupów. Czytelniczki będą mieć dostęp do galerii produktów online z poziomu pisma oraz zapewnione łatwe i szybkie przejście do stron producentów - to świetny pomysł na wygodne zakupy, zwłaszcza w okresie przedświątecznym

- mówi Piotr Hendel, wydawca „Avanti”.

 
Dzięki nowej aplikacji „Avanti” czytelniczki będą mogły skanować strony magazynu, identyfikować produkty, którymi są zainteresowane bezpośrednio w sklepie internetowym, a potem dokonywać zakupów. Aplikacja zapewnia również możliwość znalezienia najbliższego sklepu stacjonarnego z przedmiotami oznaczonymi przez użytkowniczkę jako interesujące oraz sprawdzenia w nim dostępności produktu w określonym rozmiarze, kolorze czy fasonie. Dostęp do tych funkcjonalności jest bezpłatny, nie ma też potrzeby rejestrowania się. Jeśli czytelniczki zdecydują się na rejestrację w aplikacji, otrzymają dostęp do dodatkowych opcji, m.in. do ekskluzywnych ofert i zniżek, możliwości tworzenia własnych list zakupowych i dzielenia się nimi online oraz do rekomendacji stylistek miesięcznika.
 

- Uruchomienie aplikacji to istotny krok w umacnianiu marki „Avanti" i samego miesięcznika na pozycji lidera wśród pism shoppingowych, a także szansa na całkiem nową formę współpracy z klientami reklamowymi, którzy będą mogli skorzystać z oferty wyjątkowych działań w interaktywnym kanale mobilnym

- dodaje Piotr Hendel.

 
Aplikacja będzie dostępna w sklepach Google Play oraz App Store od 24 listopada br. - wraz z ukazaniem się grudniowego wydania miesięcznika. Czytelniczki znajdą w nim ponad 670 modnych rzeczy, w tym otulające dzianiny, najmodniejsze ubrania z satyny i z haftami, pomysły redakcji na prezenty dla niej i dla niego, a także test pomadek w płynie oraz listę hitów kosmetycznych 2017 roku. Wszystkie strony magazynu można zeskanować i dokonywać zakupów w aplikacji „Avanti”. Grudniowy numer pisma wspiera promocja w radiostacjach Agory, czasopisma Agory oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział Marketingu pionu Czasopisma Agory.
 
Aplikację „Avanti" stworzyła firma IINE Card Japan Inc. Narzędzie jest głównym elementem rozwiązania wykorzystującego moduł skanowania, dzięki któremu każdy materiał drukowany staje się interaktywną platformą i umożliwia bezpośredni zakup poprzez urządzenia mobilne. Rozwiązanie „white label", na którym została oparta aplikacja, pozwala wydawcom i markom posługującym się materiałami drukowanymi stworzyć spersonalizowaną aplikację pod swoja marką. W listopadzie 2015 roku projekt zdobył I miejsce w konkursie dla start-upów na KEIO University w Tokio.
 
Modelki na okładce miesięcznika „Avanti” - numer 12/2017, foto: Agora
Modelki na okładce miesięcznika „Avanti” - numer 12/2017, foto: Agora
Skanuj i kupuj z nową aplikacją „Avanti”, foto: Agora
Skanuj i kupuj z nową aplikacją „Avanti”, foto: Agora

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...