reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znana z TV4 „Zamiana żon” w TTV

dodano: 2017-11-30 03:15 | aktualizacja: 2017-11-30 11:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV Wiosną 2018 roku telewizja TTV wprowadzi na swoją antenę polską wersję programu „Zamiana żon”. Nie będzie to jednak debiut tej produkcji w naszym kraju, bowiem przed laty polska wersja „Zamiany żon” była emitowana w TV4 (Cyfrowy Polsat).

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną 2018 roku na antenie TTV zobaczymy kolejne zamiany. Jak zapowiada nadawca, tym razem, po wymianach dam z wieśniaczkami i dżentelmenów z wieśniakami, przyszedł czas na żony. W każdym z odcinków tej kultowej serii zobaczymy dwie rodziny, które na pewien czas zamienią się żonami. Przekonamy się, czy sprawdzone recepty na szczęśliwe rodziny mają swoje zastosowanie w każdych warunkach i w każdej relacji. Zobaczymy, czy domownikom łatwo będzie zaadoptować się do nowych reguł wprowadzanych przez przybyłe gospodynie. Jakie ryzyko, a jakie niespodzianki niesie za sobą takie doświadczenie?
 
Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV, foto: TVN
Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV, foto: TVN


Jak zapowiada nadawca, „Zamiana żon” odsłoni przed nami kurtynę, pod którą zobaczymy jak krańcowo różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Od wydatków, oczekiwań wobec partnerów, dzielenia obowiązków rodzicielskich, po zakupy, gotowanie, prace domowe. Jakimi kierują się priorytetami oraz czego oczekują od swojego życia towarzyskiego? Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie i spojrzeć na swoją rodzinę z innej perspektywy. Czy mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża? - To będzie prawdziwa eksplozja emocji - zapewnia nadawca.

- „Zamiana żon” jest kolejnym programem TTV na licencji, bijącym rekordy popularności w 22 krajach na świecie. Format zdobył nagrodę BAFTA i Złotej Róży za najlepszy reality show. Realizację tej serii powierzyliśmy firmie Mass Koncept, która wyprodukowała dla naszej stacji takie hity jak „Damy i wieśniaczki.PL”, „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj - red.), czy „Druga twarz” (więcej tutaj - red.), „Kossakowski. Inicjacja” (więcej tutaj - red.), „Ostre cięcie” (więcej tutaj - red.) i „Przepustka”. Wiosna w TTV będzie pełna niespodzianek dla widzów

- zapowiada Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

„Zamiana żon” - premiera wiosną 2018 roku w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...