reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Blondynka” 6 w TVP1 i TVP Seriale

dodano: 2017-12-02 03:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Blondynka” W niedzielę, 10 grudnia br. o godz. 20:15 w TVP1, a w kolejnych dniach w TVP Seriale, wyemitowany zostanie pierwszy (sześćdziesiąty szósty całości) odcinek szóstego sezonu serialu obyczajowego „Blondynka”. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie TVP Polonia. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Blondynka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, średnia widownia w grupie 4+ premierowych odcinków poprzedniego, piątego sezonu serialu „Blondynka” w TVP1 wyniosła ponad 3,1 mln widzów (18,07 proc. udziałów). Produkcja ta była w tym czasie liderem pasma (dane za TVP).

Nowa odsłona serialu w reżyserii Mirosława Gronowskiego jest kontynuacją opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach Majaków. Ulubieni bohaterowie ponownie wprowadzą widzów w klimat urokliwych i sielskich podlaskich krajobrazów. Tytułowa blondynka, w tej roli ponownie Natalia Rybicka, będzie walczyć o słuszne sprawy, stanie po stronie potrzebujących.

Jak zapowiada nadawca, szósta seria serialu zapowiada się wyjątkowo. Sylwia przejdzie przemianę. Czy stanie się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia? Jej związek z Dawidem (w tej roli Grzegorz Małecki) stał się dojrzały, ale życie nie jest proste, przeszłość przypomina o sobie i zaczyna wkradać się w spokojną relację. Doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) wracają szczęśliwie z wojaży po Australii, ale do Majaków zawita ponownie starosta Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) i jak zwykle namiesza w życiu doktora. Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) przeżyją najbardziej emocjonujący moment w swoim związku. W pracy u Maneja pojawia się młoda i atrakcyjna podporucznik Katarzyna. Czy połączy ich coś więcej niż militarna pasja?

A co wydarzy się w pierwszym odcinku szóstego sezonu serialu „Blondynka”? Sylwia Kubus ratuje stare konie, które mają być wywiezione do rzeźni. W tym celu fałszuje ich świadectwa zdrowia i oszukuje kontrahenta, że zwierzęta są chore. Póki co, konie zostają w stanicy. Pierwsze zwycięstwo, ale okupione kłamstwem i złamaniem etyki zawodowej. Do lecznicy wracają, po pobycie w Australii, doktor Fus i Jasiunia. Kobieta wraca odmieniona, pełna energii i nowych pomysłów. Doktor liczy, że po spełnieniu marzeń żony wreszcie będzie miał święty spokój. Nic bardziej mylnego. Do lecznicy dochodzi zawiadomienie o zmianie konta bankowego, na które doktor przelewał czynsz za wynajem domu i stacjonarki. Ksiądz przynosi wiadomość, że właścicielka ich posiadłości właśnie zmarła. Czyje to jest teraz? W czasie, gdy Jan Fus z Jasiunią byli na drugim krańcu świata, Sylwia mieszkała w domu doktora razem z Dawidem. Dawid zadomowił się w Majakach, tu funkcjonuje filia jego fundacji, z Majakami wiąże też część swojej zawodowej przyszłości (więcej tutaj)

„Blondynka” - sezon szósty, o serialu - reżyseria: Mirosław Gronowski; scenariusz: Andrzej Mularczyk, Marek Ławrynowicz, Przemysław Nowakowski, Sławomir Łonisk; obsada: Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki („Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj), Witold Dębicki, Marian Dziędziel („Dziewczyny ze Lwowa” w TVP1, TVP Polonia, TVP Seriale i TVP HD - więcej tutaj), Justyna Ducka, Magdalena Schejbal („Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), Marta Ścisłowicz, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Jakub Przebindowski („Druga szansa” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Dorota Pomykała, Lesław Żurek („Barwy szczęścia”), Olaf Lubaszenko, Andrzej Grabowski („Świat według Kiepskich” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj), Hanna Śleszyńska („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia, TVP Seriale i TVP HD - więcej tutaj), Ewa Kasprzyk („Przyjaciółki” w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj), Krzysztof Pluskota, Katarzyna Ankudowicz, Anna Smołowik („Diagnoza” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Tomasz Borkowski, Joanna Kurowska („O mnie się nie martw”), Krzysztof Kiesznowski („Barwy szczęścia”), Ewa Konstancja-Bułhak („Barwy szczęścia”), Jan Jankowski („Świat według Kiepskich”), Małgorzata Rudzka („O mnie się nie martw”), Wojciech Leonowicz, Tomasz Sobczak, Aleksander Fiałek, Maciej Półtorak, Sławomir Zapała („Śląska karuzela” w TVS - więcej tutaj), Magdalena Biegańska, Szymon Leśniak, Mirosława Olbińska, Olga Sumska, Sławomir Pacek, Stanisław Brudny, Andrzej Deskur, Barbara Zielińska, Piotr Siejka, Grażyna Jabłońska, Barbara Naśnia, Helena Łonisk, Piotr Dąbrowski, Jerzy Schejbal, Igor Stepanow, Anna Milewska, Joanna Jeżewska, Tomasz Sapryk, Olaf Erber, Aneta Todorczuk-Perchuć, Leonard Łonisk, Rafał Rosiak, Maciej Zuchowicz, Hubert Wiatrowski („Barwy szczęścia”), Ewa Decówna, Marcel Mizurko, Katarzyna Galica, Sylwia Wysocka i Mateusz Grydlik.
 
Natalia Rybicka i Grzegorz Małecki w serialu „Blondynka”, foto: TVP
Natalia Rybicka i Grzegorz Małecki w serialu „Blondynka”, foto: TVP


„Blondynka” - sezon 6., emisja w niedziele (od 10 grudnia 2017 roku) o 20:15 w TVP1. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Seriale. Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...