Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
08:00 Golf: PGA European Tour, Abu Dhabi:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – Borussia Dortmund
04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Utah Jazz – New York Knicks
Eleven Sports 1
20:45 Piłka nożna: Championship:
Derby County – Bristol City
Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Athletic Bilbao
Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
07:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
09:15 Tenis: Australian Open:
3. runda
11:15 Tenis: Australian Open:
3. runda
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sprint mężczyzn
15:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 6
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
09:00 Tenis: Australian Open:
3. runda
10:15 Narciarstwo alpejskiej: Puchar Świata, Kitzbühel:
Supergigant mężczyzn
14:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 6
17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Zawody
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
Golf Channel Polska
22:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
1. runda
Polsat Sport
14:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sprint mężczyzn
18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
GKS Katowice – ONICO Warszawa
Polsat Sport Extra
20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
FC Utrecht – AZ Alkmaar
Polsat Sport News
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Unicaja Malaga – Real Madryt
Sportklub
20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Taiwan Excellence Latina – Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Tenis Premium 1
05:00 Tenis: Australian Open:
G. Dimitrov – A. Rublev
09:00 Tenis: Australian Open:
N. Kyrgios – J. Tsonga
11:00 Tenis: Australian Open:
K. Bertens – C. Wozniacki
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
Tenis Premium 2
05:00 Tenis: Australian Open:
K. Bondarenko – M. Rybarikova
09:00 Tenis: Australian Open:
R. Nadal – D. Dzumhur
11:00 Tenis: Australian Open:
J. Ostapenko – A. Kontaveit
01:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
03:00 (pt/so) Tenis: Australian Open:
3. runda
TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
TVP Sport
16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Konkurs indywidualny
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowenia – Dania
01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Montreal Canadiens
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.