reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Makaronowy zawrót głowy” w kanałach Polsatu

dodano: 2018-02-09 08:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Makaronowy zawrót głowy” W sobotę, 10 lutego br. o godz. 10:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanale Polsat Cafe, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu kulinarnego „Makaronowy zawrót głowy”. Audycję poprowadzą Paulina Chylewska („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2; „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1 i Polsat 2; „Studio Pjongczang 2018” w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News) i Szymon Kołecki.

Polsat „Makaronowy zawrót głowy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Makaronowy zawrót głowy” to nie będzie kolejny program o gotowaniu. To będzie kulinarny talk-show, w którym gospodarzami - przy jednym stole, będą nie byle jakie osobowości: dziennikarka telewizyjna Paulina Chylewska („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj; „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1 i Polsat 2 - więcej tutaj; „Studio Pjongczang 2018” w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News - więcej tutaj) oraz zawodnik MMA i mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki. To właśnie oni do swojej kuchni zaproszą i ugoszczą w niej znane i lubiane postaci, z którymi porozmawiają na najróżniejsze, smaczne - jak to w kuchni, tematy.

Pojawią się m.in.: Anna Wyszkoni, Stanisław Karpiel-Bułecka, Mariusz Pudzianowski „Pudzian”, Tomasz Majewski, Anita Sokołowska („Przyjaciółki” w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj; „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj), Magdalena Stużyńska-Brauer („Przyjaciółki”), Elżbieta Romanowska („W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj), Karolina Szostak („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2; „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1 i Polsat 2), Rafał Maserak („Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Polsatu - więcej tutaj), Radosław Liszewski, Stefano Terrazzino („Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”), Agnieszka Hyży („Kulisy Tańca z gwiazdami” w kanale Polsat Cafe - więcej tutaj), Aneta Zając („Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj), Ewa Zakrzewska („#Supermodelka plus size” w kanale Super Polsat - więcej tutaj) i wielu innych. - „Makaronowy zawrót głowy” to będą najsmaczniejsze rozmowy w telewizyjnej kuchni tej wiosny - zapowiada nadawca.
 
Szymon Kołecki i Paulina Chylewska w programie „Makaronowy zawrót głowy”, foto: Cyfrowy Polsat
Szymon Kołecki i Paulina Chylewska w programie „Makaronowy zawrót głowy”, foto: Cyfrowy Polsat
Szymon Kołecki, Paulina Chylewska, Rafał Maserak, Aneta Zając i Ewa Zakrzewska w programie „Makaronowy zawrót głowy”, foto: Cyfrowy Polsat
Szymon Kołecki, Paulina Chylewska, Rafał Maserak, Aneta Zając i Ewa Zakrzewska w programie „Makaronowy zawrót głowy”, foto: Cyfrowy Polsat


„Makaronowy zawrót głowy” - emisja w soboty (od 10 lutego 2018 roku) o 10:00 w telewizji Polsat. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...