reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczne show „Big Music Quiz” - nowość w TVP2

dodano: 2018-02-23 11:38 | aktualizacja: 2018-02-23 12:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Big Music Quiz Program, który pokochały miliony widzów na całym świecie! Muzyczne show, w którym dwie drużyny złożone z czterech gwiazd muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością muzyki popularnej i… poczuciem humoru.

Big Music Quiz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zasady są proste: w kolejnych rundach należy odgadnąć, który wokalista, albo który zespół oryginalnie wykonywał popularny przebój. Zadanie – wbrew pozorom – nie jest jednak łatwe. Przeboje prezentowane są w zaskakujący sposób: śpiewane przez dzieci lub przez samych uczestników, odgrywane na nietypowych instrumentach, zmiksowane, odtwarzane od tyłu w przyspieszonym lub zwolnionym tempie. Co więcej, często doskonale znamy dany utwór, potrafimy wręcz zanucić refren, ale czy na pewno pamiętamy, kto go jako pierwszy wykonywał?

W każdym odcinku „Big Music Quiz” wystąpi osiem gwiazd podzielonych na dwa 4-osobowe zespoły. Gwiazdy, wspólnie z publicznością, bawić się będą przy największych hitach polskich i światowych list przebojów. Utworach, które znamy i kochamy. Aktualnie królujące na parkietach oraz evergreenach, na których wychowaliśmy się my i nasi rodzice. Nic dziwnego, że „Big Music Quiz” wszędzie, gdzie jest emitowany, przyciąga przed telewizory całe, często wielopokoleniowe rodziny.

Program poprowadzi aktor, showman i piosenkarz Sławomir Zapała. Jego znaki rozpoznawcze to: charyzma, własny, wyrazisty styl sceniczny, poczucie humoru i dystans do siebie.

Big Music Quiz
Premiera: niedziela, 11 marca, godz. 20:05 w TVP2
Emisja: niedziele, godz. 20:05

Zobacz zwiastun


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...