reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niektóre rosyjskie kanały bez zezwoleń na Białorusi

dodano: 2018-04-04 19:39 | aktualizacja: 2018-04-04 22:47
autor: RO | źródło: cableman.ru

Białoruś Dla wielu rosyjskich stacji telewizyjnych zabrakło zezwoleń na dystrybucję treści na terytorium Białorusi. Zgodnie z wymogami, operatorzy nadający zagraniczne kanały muszą zwrócić się do białoruskiego Ministerstwa Informacji z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie później, niż na 15 dni roboczych przed upływem bieżących zezwoleń.

Telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chodzi o zagraniczne kanały na Białorusi:

9 Volna, Amazing Life, Nat Geo Wild HD, Ocean TV, Russian Music Box, Auto Plus, Wasz uspiech, Zagorodnaja Żizn, Mużskoje kino, Kinoluks, Mama, Mużskoj, Nasz Futbol, Nu Art TV, Park Razwleczenij, Kto jest kto, Egoist TV, KHL HD i Futbol.

Zauważmy, że sama publikacja upomnień nie jest sygnałem, że jakiś kanał posiada problemy z nadawaniem na terytorium Republiki Białorusi. Listy są publikowane regularnie przed wygaśnięciem bieżących zezwoleń.

Należy podkreślić, że na rosyjskim rynku kanał 9 Volna zmienił nazwę na ACB TV, a kilka innych już nie nadaje. Amazing Life i Kinoluks zamknięto w 2015 roku, a Park Razwleczenij – w 2017 roku (teraz na jego miejscu nadaje Cinema).

Michaił Pliner, zastępca szefa dyrekcji sprzedaży korporacyjnej i operatorskiej w firmie Orion, która posiada kanały Mużskoj, Zagorodnaja Żizn, Wasz uspiech, Ocean TV i Futbol, powiedział, że dwie spółki reprezentujące kanały na Białorusi wspólnie z operatorem Kosmos TV są w trakcie uzyskiwania dokumentów na przedłużenie zezwoleń.

Firma Telko Media, reprezentująca Nat Geo Wild, podała, że jest w trakcie uzyskiwania licencji. Inne firmy powstrzymały się od komentarza.

Źródło: cableman.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...
reklama