reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa kanały Polsat Sport Premium na Ligę Mistrzów

dodano: 2018-04-10 10:19 | aktualizacja: 2018-04-10 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Polsat Sport Dwa nowe kanały Telewizji Polsat, które od najbliższego sezonu będą pokazywać mecze Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA, będą nazywać się Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Nadawca złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o zmianę nazw stacji Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, na które ma już koncesje, ale których do tej pory nie uruchomił.

Liga Mistrzów UEFA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy sezon piłkarskiej Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA zostanie otwarty w sierpniu tego roku. Będzie się on wiązać z dużymi zmianami dla miłośników tych rozgrywek.

Po pierwsze, mecze nie będą dłużej pokazane w kanałach platformy nc+, a w kanałach Telewizji Polsat. Nadawca zakupił bowiem prawa do tych europejskich pucharów i przez trzy kolejne sezony, do 2021 roku przeprowadzi transmisje z łącznie 1029 meczów. Spotkania będzie można oglądać w nowo uruchomionych kanałach - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Na razie nie jest jednak jasne, kto i na jakich zasadach uzyska do niech dostęp.

Po drugie, Liga Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywana o nowych porach, śladem Ligi Europy - spotkania będą rozgrywane o godzinach 19:00 i 21:00, a nie jak do tej pory o 20:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama