reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom uruchamia Paramount Network w Wielkiej Brytanii

dodano: 2018-06-08 23:33
autor: Anita Każmierska | źródło: VIMN

Paramount Network Viacom International Media Networks UK (VIMN UK) poinformował, że wprowadzi do Wielkiej Brytanii Paramount Network - nowy, bezpłatny kanał z serialami i filmami. Do jego debiutu na tamtejszym rynku dojdzie 4 lipca br. Wcześniej, 10 czerwca Paramount Network zawitał do Hiszpanii, zastępując Paramount Channel.

Paramount Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paramount Network jest skierowany przede wszystkim do milenialsów. Nad tworzeniem ramówki brytyjskiej wersji czuwać będzie zespół redakcyjny Channel 5. Paramount Network będzie domem dla wielu premier w bezpłatnej telewizji. Brytyjscy widzowie będą mogli zobaczyć m.in. 7. sezon serialu „W garniturach”, „Designated Survivor” z Kieferem Sutherlandem w roli głównej czy „Cioteczkę Mick” z Kaitlin Olson.
 

Debiut na ekranach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii jest kolejnym ważnym krokiem milowym dla marki Paramount Network, która - jesteśmy przekonani - będzie silnie rezonować z brytyjskimi widzami oferując wybitne i udane historie. Dostarczanie treści FTA do milionów brytyjskich gospodarstw domowych podkreśla nasze przekonanie, że pomimo rosnącej popularności usług na życzenie, widzowie nadal wysoko cenią kanały telewizyjne, które oferują inteligentnie zaplanowane ramówki z rozrywką wysokiej jakości

- powiedziała Jill Offman, wiceprezes wykonawczy Comedy Central i Paramount Network.

Wielka Brytania staje się trzecim rynkiem Paramount Network, po Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Nadal dostępne jest 11 lokalnych wersji Paramount Channel na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce. Paramount jest jedną z flagowych globalnych marek Viacom, obok Comedy Central, MTV i Nickelodeon.

Paramount Network pojawi się w Wielkiej Brytanii na platformach Freeview (pozycja 57), Sky (159), BT (57) i TalkTalk (57).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...