reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 7.08 nadaje Mir Premium HD

dodano: 2018-08-09 17:18
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Mir Premium 7 sierpnia br. międzypaństwowa kompania telewizyjno-radiowa MTRK Mir uruchomiła nowy kanał w języku rosyjskim Mir Premium. Na jego zawartość złożą się treści z istniejących kanałów, ale również pojawią się nowe ekskluzywne produkcje. Mir Premium uzupełni ofertę istniejących stacji Mir i Mir 24.

Mir Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie mogą liczyć na więcej muzyki, rozrywkowych show, sportu i programów podróżniczych. Kanał położy większy nacisk na relacje na żywo z bieżących wydarzeń w krajach WNP.

Mir Premium nadaje w rozdzielczości HD. Można go oglądać w sieciach kablowych i platformach satelitarnych w Rosji i krajów WNP, a także w dwóch krajach bałtyckich. Emisja satelitarna dla odbiorców indywidualnych (FTA) jest prowadzona na satelicie ABS-2A (74,7°E) z transpondera GeoTelecommunications o częstotliwości 11,474 GHz, pol. V (SR: 22500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Przekaz można odbierać na dotychczasowych parametrach Mir HD. W Internecie można znaleźć pod adresem onair.mir24.tv (link do streamingu na żywo).

Międzynarodowa korporacja nadawcza w języku rosyjskim MTRK Mir została założona w listopadzie 1992 roku. Odpowiednią decyzję w podpisali szefowie Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Armenii i innych krajów z byłego ZSRR. Dzisiaj ta grupa nadawcza obsługuje kanały Mir, Mir 24, stację radiową Mir i portal Mir24.tv.
 
Przekaz kanału Mir Premium


Parametry techniczne:
ABS-2A (74,7°E)
11,473 GHz, pol. V, SR: 22500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

699 zł Więcej...
reklama