reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Prima Food & Travel debiutuje w Rumunii

dodano: 2024-04-05 20:57
autor: RO | źródło: hdsatelit.com

Arcadia World Jeden z większych nadawców w Rumunii, właściciel popularnej telewizji komercyjnej Prima TV, ma w ofercie coraz więcej własnych kanałów tematycznych. Portfolio grupy Clever powiększyło się o nowy kanał Prima Food & Travel.

Prima Food & Travel
Prima Food & Travel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prima Food & Travel ukierunkowany jest na gotowanie i podróżowanie. Od 1 kwietnia br. zastąpił rumuńską wersję kanału podróżniczego Arcadia TV. Obecnie dystrybucja opiera się wyłącznie na sieciach kablowych, IPTV i OTT w Rumunii. Ramówkę tworzą programy zagraniczne, emitowane w oryginalnej wersji językowej z rumuńskimi napisami.

Z początku Arcadia TV Romania był portalem internetowym o odkrywaniu szerokiej gamy kierunków turystycznych z całego świata, obejmujących historię, eksplorację, cuda współczesnego świata, piękno przyrody, chwile relaksu i inne. Treści Arcadia TV opisują 105 krajów poprzez 2 tys. produkcji. Na YouTube działa międzynarodowa wersja Arcadia TV, która emituje wybrane programy w języku polskim.

Pod koniec marca 2022 r. firma Clever Business Transilvania SRL złożyła wniosek do regulatora medialnego CNA i uzyskała kilka licencji na nadawanie, w tym dla Prima Food & Travel. Pod koniec 2023 r. firma uruchomiła nowy kanał historyczny Prima History po przejęciu działającego od lat kanału CinemaEst.

Aktualnie w ramach Clever działają kanały Prima TV, Prima Sport 1 - 5, Prima News, Profit News, Agro TV, Medika TV, Cinemaraton, Prima Comedy i Prima History. Niektóre z nich są nadawane w platformie Orange Romania na satelicie Hellas Sat 3 (39°E) i szyfrowane w Viaccess i VideoGuard. Ostatnio ten operator dodał do usługi satelitarnej Prima News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...