Bundesliga w nc+: Hannover 96 - Borussia Dortmund [wideo]

dodano: 2018-08-29 15:03 | aktualizacja: 2018-08-29 22:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Borussia Dortmund Bundesliga Czas na 2. kolejkę Bundesligi. W piątkowym meczu Hannover 96 podejmie na swoim boisku Borussię Dortmund. Początek transmisji o godz. 20:20 w Canal+ Sport 2. Natomiast w niedzielę FC Schalke 04 zmierzy się z Herthą BSC - transmisja na Canal+ Sport od godz. 17:50. Inne mecze Bundesligi będzie można oglądać w Eleven Sports.

Borussia Dortumnd Bundesliga nc+

Już po 32 sekundach pierwszego meczu sezonu Borussia... przegrywała 0-1. Właśnie tyle potrzebował piłkarz RB Lipsk, Jean-Kevin Augustin, aby pokonać bramkarza BVB. Był to najszybciej strzelony gol w historii występów zespołu z Lipska w niemieckiej ekstraklasie. Gospodarze nie zlekceważyli takiego sygnału ostrzegawczego i bardzo szybko otrząsneli się z tej sytuacji. W pierwszej połowie zdołali strzelić gościom aż trzy gole. Po przerwie dołożyli jedną bramkę i mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Luciena Favre'a 4-1. Cały mecz w barwach BVB rozegrał Łukasz Piszczek.

Hannover w pierwszej kolejce był bardzo bliski zdobycia kompletu punktów. Do 85. minuty po golu Weydandta podopieczni Andre Breitenreitera prowadzili z Werderem 1-0. Na pięć minut przed końcem spotkania wyrównał Gebre Selassie.