reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poland In wystartuje 11 listopada

dodano: 2018-11-05 10:17 | aktualizacja: 2018-11-05 12:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Poland In Poland In wystartuje 11 listopada, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl. Będzie to nowy anglojęzyczny kanał Telewizji Polskiej nadawany w formie streamingu. Według zapewnień nadawcy, kanał ma mieć nowoczesną oprawę graficzną i łączyć technologie telewizyjne z internetem.

Poland In


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zapowiedź uruchomienia przez TVP kanału po angielsku przewijała się w mediach już od dłuższego czasu - po raz pierwszy w 2016 roku, a ostatnio w lipcu, z ust Jacka Kurskiego. Za realizację projektu odpowiada Ośrodek Mediów Interaktywnych TVP, kierowany przez jego dyrektora Krzysztofa Kubę Sufina.

Poland In będzie kanałem dostępnym przez internet. Nad jego produkcją pracować będzie odrębna redakcja, której trzon stanowić będą dziennikarze działającego już portalu Polandinenglish.info. Poland In ma prezentować m.in. informacje kulturalne i ekonomiczne. Hasłem promocyjnym jest: „Poland In: The best of Poland".
 

Bardzo ważny i rozwijany równolegle do programu telewizyjnego jest interaktywny charakter kontaktu z odbiorcami. Naszym celem jest zintegrowanie społeczności zainteresowanej tym, co najciekawszego dzieje się we współczesnej Polsce. Nie myślę tylko o informacjach politycznych i gospodarczych. Nie mniej istotne jest pokazanie Polski nowej, dynamicznej i otwartej na świat, a jednocześnie dumnej z tradycji i obyczajów. Dobrą do tego okazją są zbliżające się święta Bożego Narodzenia

- powiedział Maciej Stanecki, wiceprezes Telewizji Polskiej, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

580 zł Więcej...
reklama