reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Black weekend w nc+: UltraBOX+ 4K za 1 zł/mc

dodano: 2018-11-23 10:55 | aktualizacja: 2018-11-27 17:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Black Friday nc+ Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę na black weekend dla wszystkich fanów filmów, seriali i sportu w 4K. Tylko teraz, podpisując nowe umowy na pakiety telewizji nc+, dekoder 4K UltraBOX+ można otrzymać bez opłaty aktywacyjnej z czynszem najmu 1 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy.

Black Friday nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja na dekoder 4K UltraBOX+ łączy się z ofertami świątecznymi nc+, w ramach których klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące z opcją dodatkową Canal+ mogą otrzymać w prezencie: pakiet trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz kolekcję Fox Play i National Geographic Play na okres 24 miesięcy.

Wśród treści 4K oraz 4K HDR dostępnych na platformie nc+ można znaleźć m.in. wybrane mecze LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne Canal+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Dzięki ekskluzywnym umowom zawartym przez nc+ z amerykańskimi studiami filmowymi 20th Century Fox Film oraz NBCUniversal International, abonenci Canal+ zobaczą jako pierwsi w polskiej telewizji największe hity kinowe tych producentów w jakości 4K.

Treści 4K i 4K HDR są emitowane na należącym do platformy nc+ kanale Canal+ 4K Ultra HD oraz są dostępne w kolekcji Canal+ 4K bezpośrednio na dekoderze 4K UltraBOX+.

Kanał Canal+ 4K Ultra HD można teraz otrzymać za 0 zł/mies. w prezencie przez 6 miesięcy przy zawarciu umowy na 24 mies. na pakiet Comfort+ z Canal+ lub Extra+ z Canal+. Po okresie promocyjnym opłata za kanał wyniesie 10 zł/mies. (lub możliwość rezygnacji). Natomiast w pakietach Superpremium+ i Vip+Max za 0 zł przez cały okres trwania umowy.

O dekoderze 4K UltraBOX+
Dekoder 4K UltraBOX+ gwarantuje możliwość odbioru obrazu w perfekcyjnej jakości, z czterokrotnie większa ilością detali niż w standardzie HD. Dzięki obsługiwanej przez dekoder technologii wysokiego zakresu dynamiki (HDR), ale również odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, emitowane treści można oglądać w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K.

Tak jak wszystkie nowoczesne dekodery nc+, 4K UltraBOX+ można podłączyć do internetu i zyskać dostęp do bogatej biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się ponad 12.000 filmów, seriali i programów na życzenie, w tym prawie 100 pozycji programowych w 4K. Dzięki dostępowi do wypożyczalni filmów bezpośrednio na dekoderze, fani kina będą mogli zobaczyć również najnowsze kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV.

Dekoder 4K UltraBOX+ pozwala na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność „Fast Zapping”, co gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się między kanałami. 4K UltraBOX+ jest wyposażony w dysk o pojemności 1 TB i można na nim nagrać do 600 godzin ulubionych programów TV.

4K UltraBOX+ został wyróżniony statuetką SAT Kurier Awards 2017 jako „Najlepszy w Polsce dekoder 4K”. Uroczysta gala wręczenia nagród towarzyszyła wystawie SAT KRAK 2017 organizowanej przez magazyn SAT Kurier.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

119 zł Więcej...
reklama