reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał eSports1 wystartuje 24 stycznia

dodano: 2018-11-28 11:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sport1/satkurier.pl

eSports1 Niemiecki nadawca Sport1 planuje uruchomienie kanału e-sportowego. eSports1 wystartuje 24 stycznia 2019 roku w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stacja będzie dystrybuowana w następujących sieciach: Vodafone Deutschland, Telekom, Unitymedia, 1&1, T-Mobile Austria, A1 Telekom, UPC Schweiz i Zattoo.

eSports1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto treści eSports1 będą również dostępne w dedykowanej aplikacji mobilnej. W przyszłym roku całodobowy kanał zaoferuje co najmniej 1200 godzin transmisji na żywo z krajowych i międzynarodowych wydarzeń związanych z e-sportem, a także skróty i magazyny. Liczne duże wydarzenia e-sportowe będą komentowane w języku niemieckim z dedykowanego studia. eSports1 będzie pokazywał takie rozgrywki jak, League of Legends, Dota 2, Counter Strike, Overwatch czy FIFA 19. Nadawca oczekuje na przyznanie licencji regulatora BLM, co powinno nastąpić na początku grudnia br.

Sport1 już od wielu lat działa w branży e-sportowej. W listopadzie 2015 roku na stronie internetowej sport1.de powstał specjalny dział, a w czerwcu 2016 roku nadawca uruchomił aplikację e-sportową. Również w czerwcu 2016 roku przeprowadzono pierwszą transmisję na żywo, z okazji ESL One we Frankfurcie. Natomiast wśród najważniejszych transmisji na żywo w tym roku warto wymienić TAG Heuer Virtuellen Bundesliga (EA Sports FIFA 18), FIFA eWorld Cup Grand Final w Londynie (EA Sports FIFA 18) i ESL One Hamburg (Dota 2).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z1000

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...
reklama