reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Najlepsze filmy akcji w grudniu na kanale TNT

dodano: 2018-12-04 11:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: TNT

Czerwona gorączka TNT Wartka akcja trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, nietuzinkowi bohaterowie i intryga, której rozwiązanie niejednokrotnie zaskakuje widza – takie właśnie są filmy akcji. Najlepsze z nich już w grudniu w ramach cyklu „Piątki w akcji” wyświetli stacja TNT.

Bez twarzy TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy akcji to jedne z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych przez widzów produkcji dostępnych w kinach i telewizji. Dzięki ciekawej i dynamicznej fabule dostarczają odbiorcom ogrom emocji i niezapomnianych wrażeń. Właśnie takie filmy w grudniu wyświetli stacja TNT. 

Nowy cykl „Piątki w akcji” zainauguruje emisja „Bez twarzy” z Johnem Travoltą i Nicolasem Cage’em w rolach głównych. Film opowiada historię agenta FBI tropiącego bezwzględnego przestępcę – Castora Troya, odpowiedzialnego za ukrycie ładunku wybuchowego gdzieś w Los Angeles. Śledztwo ma także charakter prywatny, gdyż terrorysta odpowiedzialny jest za śmierć kilkuletniego synka stróża prawa. W trakcie jednej z akcji Troy zostaje ranny i zapada w śpiączkę. Chcąc wykorzystać tę sytuację, agent federalny postanawia poddać się operacji plastycznej 
i przybrać twarz bandyty, dzięki czemu przeniknie do przestępczego półświatka i zdobędzie informację, gdzie ukryta jest bomba. 

Tydzień później widzowie obejrzą „Czerwoną gorączkę”. Produkcja, w której w rolach głównych wystąpili Arnold Schwarzenegger i James Belushi, jest pierwszym amerykańskim filmem kręconym na Placu Czerwonym w Moskwie. Policjant, Iwan Danko, ściga groźnego handlarza narkotyków odpowiedzialnego za strzelaninę, w której zginął najlepszy przyjaciel głównego bohatera. Tropem przestępcy funkcjonariusz trafia do Stanów Zjednoczonych, gdzie przydzielono mu pomocnika prezentującego zupełnie odmienne metody prowadzenia śledztwa. Początkowo niechętni wobec siebie mundurowi będą musieli dojść do porozumienia, by uniemożliwić przerzucenie dużego ładunku narkotyków. 

Kolejnym filmem, jaki wyemituje TNT będzie „Wielka draka w chińskiej dzielnicy”. Lo Pan jest bezcielesnym bytem, który chce odzyskać swą śmiertelną postać. Aby tego dokonać, musi poślubić zielonooką Chinkę, a potem złożyć ją w ofierze. Wysłannicy Lo Pana porywają narzeczoną chińskiego imigranta. Ten jednak zrobi wszystko, by odzyskać ukochaną. Razem z przyjacielem ruszają na ratunek młodej kobiecie. 
 

Ostatnim filmem, jaki zostanie wyświetlony w ramach „Piątków w akcji”, będzie „Na krawędzi” z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej. Gabe Walker jest ratownikiem górskim, który rezygnuje z pracy obwiniając się o śmierć młodej kobiety. Kiedy jednak w górach rozbija się samolot, mężczyzna zostaje poproszony o pomoc w akcji ratunkowej. Na miejscu szybko orientuje się, że rozbitkami są wyrachowani przestępcy, którzy chcąc odnaleźć ukradzione rządowi USA 100 mln dolarów potrzebują Gabe’a jako przewodnika.

Plan emisji:

piątki, o godz. 21.00
07.12. – Bez twarzy
14.12. – Czerwona gorączka
21.12. – Wielka draka w chińskiej dzielnicy
28.12. – Na krawędzi


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...