reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DrinkTV: kanał o kulturze picia

dodano: 2019-05-08 23:04 | aktualizacja: 2019-05-08 23:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: DrinkTV

Drink-TV-kanal-360px.jpg Uruchomiono nowy interesujący kanał telewizyjną o kulturze picia - DrinkTV. Międzynarodowy kanał DrinkTV został uruchomiony na kilku platformach OTT, oferując ekspertom i widzom rozrywkowe treści na temat winiarstwa, win, koktajli, piwa i podróży. Ma on na celu pokazanie, że kultura picia jest tak popularna jak programy kulinarne dla smakoszy.

Drink-TV-kanal-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Setki godzin treści dla fanów drinków pomogą stworzyć znani celebryci z show biznesu.

- Cieszę się, że jestem częścią Drink TV. I jestem pewien, że abonenci zobaczą zupełnie nowy program dla siebie - mówi Zane Lamprey, komik, aktor, montażysta, producent i scenarzysta telewizyjny i filmowy, który na początku swojej kariery pracował nad projektami dla kanałów telewizyjnych Comedy Central, MTV, VH1, Nickelodeon.


Zane Lamprey

Transmisja projektu telewizyjnego jest dostępna na stronie internetowej kanału, a także na urządzeniach Roku, Apple TV, iOS i Android, na Amazon Fire, za 2,99 dol. miesięcznie lub 29,99 dol. rocznie. Abonenci otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści, oznaczających wszystko, co najlepsze w kulturze. napoje, w tym nowe wzory znanych marek.

- Dlaczego kultura picia nie jest obchodzona tak jak jedzenie? - mówi Jared Cotton, współzałożyciel kanału.

- Staramy się to zmienić, tworzyć ekscytujące i ekscytujące programy, które podkreślają świat napojów, który przenika naszą kulturę, ale nie został jeszcze przyjęty ... aż do teraz.

 


Na początku projektu komik Zane Lamprey zaprezentuje swój nowy spektakl, Four Sheets. To powtórzenie pokazu napojów podczas podróży, w którym gospodarz podróżuje po świecie, odkrywając zwyczaje, tradycje i sztukę spożywania różnych napojów alkoholowych. DrinkTV ogłosił również, że drugi sezon serialu będzie emitowany w 2019 roku wyłącznie na nowym kanale.

Źródło: drinktv.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta Smart HD+ 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...
reklama