reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Qczaj ambasadorem Romance TV

dodano: 2019-05-28 15:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Romance TV/satkurier.pl

Qczaj Romance TV Romance TV, najbardziej kobiecy kanał w Polsce, ma nowego ambasadora. Qczaj, czyli Daniel Józef Kuczaj, podbił serca internautek i błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych trenerów w kraju. Od czerwca br. będzie pełnił funkcję ambasadora stacji. Dotychczasową ambasadorką Romance TV, od października 2012 roku, była Aleksandra Woźniak.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dbanie o kobiety wspólnym mianownikiem
Romance TV jest znana widzom jako stacja kierowana głównie do kobiet, które stanowią ponad 80 proc. widowni. Kanał słynie z takich hitów, jak „Górski lekarz”, „Górscy ratownicy”, „Burza uczuć”, „Statek marzeń”, „Nauczyciel” oraz ekranizacji kultowych powieści m.in. Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Produkcje na Romance TV przedstawiają najpiękniejsze zakątki świata, a historie zawsze mają szczęśliwe zakończenie.
 

Dla Romance TV oczywiste było nawiązanie współpracy z Qczajem, gdyż zarówno dla niego, jak i dla nas, kobiety są najważniejsze. Daniel dba o ich zdrowie fizyczne, ale dzięki swojemu bezpośredniemu i szczeremu podejściu wpływa także na samopoczucie pań, bo nie sposób się nie uśmiechać, gdy go słuchamy, oglądamy czy z nim ćwiczymy. My zawsze doceniamy wszystkie kobiety i sprawiamy, by po trudnym dniu mogły włączyć naszą stację i mieć pewność, że obejrzą coś, co je zrelaksuje, przeniesie w inne miejsce i poprawi humor. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły i współpracować z Qczajem jako naszym ambasadorem, by wspólnie dbać o kobiety, które na co dzień tak ciężko pracują i często zapominają o sobie

– mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor Romance TV Polska.

Qczaj

Qczaj ambasadorem Romance TV
Daniel Qczaj jeszcze w tym roku zagości na antenie Romance TV. Współpraca będzie polegać także na wzajemnej aktywności w social mediach oraz reprezentowaniu stacji podczas eventów m.in. na finale III edycji konkursu Romance TV Award – nagrody dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce, który odbędzie się już w październiku podczas targów Travel Show w Centrum Kongresowym PTAK.
 

Jestem dumny, że to właśnie ja zostałem nowym ambasadorem stacji. Tym bardziej, że moja mama i dwie siostry są ogromnymi fankami Romance TV i śledzą seriale i filmy od lat. Kobiety od zawsze były najważniejsze w moim życiu, dlatego bardzo się cieszę, że Romance TV i ja mamy podobną wizję i uważamy, że o nasze wspaniałe Polki trzeba dbać, trzeba je wspierać i pokazywać, że mogą więcej, że mają prawo robić coś dla siebie i że z największej tragedii da się wyjść! Potrzeba tylko wsparcia, które chcę dawać, a dzięki Romance TV, będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet i to jest wspaniałe!

– mówi Qczaj.

Romance TV dociera do ponad 5,5 mln gospodarstw domowych w Polsce. Kanał jest dostępny m.in. w platformie nc+, Cyfrowym Polsacie, serwisie Ipla, UPC Polska i Vectrze oraz innych wybranych sieciach kablowych.
 
Qczaj

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Quad 6° Inverto IDLB-QUDM21

Sprawdzony monoblock Quad marki Inverto serii Black Premium (6 stopni...

199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama