reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej telezakupów z 13°E dla Rosjan w Niemczech

dodano: 2019-06-06 18:33
autor: RO | źródło: satkurier.pl

kanały telewizja pilot telewizor TV Rosyjskojęzyczni odbiorcy w krajach Europy Zachodniej mogą odbierać coraz więcej dedykowanych kanałów telewizyjnych. Choć najczęściej są to kanały prezentujące rosyjskiej produkcji filmy fabularne, seriale, rozrywkę i informacje, to obserwujemy też drugą tendencję – całodobowe kanały telezakupowe po rosyjsku z Niemiec. Dla dostępnego z satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E) kanału BestMarket TV wystartowała konkurencja w postaci Live TV.

Live TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Live TV oferuje sprzedaż różnych produktów dla zdrowia i urody oraz gospodarstwa domowego. Dodatkiem są porady ezoteryczne i horoskop. Nadawcą kanału jest spółka AFINA GmbH z Hannover w Niemczech. Co ciekawe, strona internetowa jest tworzona tylko w języku niemieckim.

Konkurencyjny BestMarket TV, skupiający się bardziej na sprzedaży produktów i usług, jest nadawany przez spółkę BestMarket BM UG z siedzibą w Würzburg. BestMarket TV nadaje z tp. 126 (11,034 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Pasma programowe kanału są emitowane w międzynarodowych wersjach czołowych stacji Pierwyj, RTR Planeta i STS, dostępnych z pozycji 13°E.

Obszerne pasma telezakupowe, dedykowane przede wszystkim rosyjskojęzycznym klientom w Niemczech, można też znaleźć w kanałach TV Rus i Nowyj Mir.

O możliwości uruchomienia nowego kanału w języku rosyjskim z 13°E już pisaliśmy, jednak wtedy nie były znane żadne szczegóły. 3 czerwca br. ruszyła regularna transmisja Live TV na parametrach używanych do końca maja br. przez płatny kanał rosyjskojęzyczny RTVi.

Parametry techniczne Live TV:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 5 (11,296 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: Live TV
PID V: 2005 (MPEG-2/SD)
PID A: 3005
PID PCR: 2005
SID: 2205
PID PMT: 1005
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz kanału Live TV

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama