reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska z gigabitowym internetem w kolejnych miastach

dodano: 2019-07-01 13:32 | aktualizacja: 2019-07-01 14:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: UPC Polska

Światłowód T-Mobile Orange UPC Polska rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach. Po Warszawie, pierwszym giga mieście, w którym UPC Polska wprowadziło w zeszłym roku gigabitową prędkość, teraz możliwość korzystania z niej otrzymają mieszkańcy kolejnych, w tym Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa.

UPC Giga Ekspansja internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do końca lata, dzięki dalszym inwestycjom, UPC uruchomi gigabitowy internet w kolejnych 5 miastach, poszerzając w sumie zasięg 1 Gb/s do ponad 2 mln gospodarstw domowych, oferując klientom nowe możliwości w zakresie korzystania z internetu i rozrywki oraz rozwoju biznesu.
 

- Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój sieci opartej na światłowodach realizujemy obietnice złożone naszym klientom – wprowadzamy przełomową prędkość gigabitową w kolejnych 12 miastach w Polsce, dzięki czemu docierać będzie ona do 60 proc. gospodarstw domowych w zasięgu naszej sieci. Wraz z najlepszą ofertą telewizyjną i obsługą, pozwoli nam to umocnić pozycję lidera rynku, kontynuując strategię dostarczania najwyższych prędkości i najlepszego Wi-Fi naszym klientom i konsekwentnie podnosić ich satysfakcję - powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki innowacyjnemu modemowi Giga Connect Box, wspierającemu prędkość 1Gb/s, UPC Polska zapewnia także najwyższą jakość sieci Wi-Fi. Jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, zapewniając użytkownikom stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z Wi-Fi Boosterów, wzmacniających sygnał Wi-Fi w każdym zakątku domu. W ramach nowej oferty klienci indywidualni w nowych lokalizacjach z giga prędkością będą mogli nabyć usługę internetu 1 Gb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł/mc przez pierwsze 6 miesięcy (potem 89,99 zł/mc do końca okresu trwania zobowiązania).

UPC Polska od lat inwestuje w rozbudowę sieci opartej na światłowodach, docierając z superszybkim internetem i usługami telewizji cyfrowej do 3,5 miliona gospodarstw domowych w Polsce. Chcąc oferować swoim klientom jeszcze więcej, firma wprowadziła również unikalny program podnoszenia prędkości, podnosząc średnią prędkość do ponad 215 Mb/s na koniec I kwartału 2019 r. Wszystko to przełożyło się na wzrost liczby klientów korzystających z usług internetowych UPC Polska, która na koniec I kw. 2019 r. osiągnęła 1.192.300, a tym samym wzrosła o 17.100 w porównaniu z poprzednim kwartałem i o 47.100 w ujęciu rok do roku. Dodatkowo ponad 640.000 klientów skorzystało z modemu Connect Box (47% bazy klientów internetowych), co stanowi wzrost o 180.000 użytkowników rok do roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...
reklama