reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile zaoferował androidowy dekoder 4K z DVB-T [wideo]

dodano: 2019-07-03 12:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile/satkurier.pl

T-Mobile dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077 Z końcem czerwca T‑Mobile wprowadził ofertę Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy. Ten ostatni klienci mogą zakupić również jako osobną usługę lub w pakiecie 2 w 1 w ofercie Magenta Rozrywka. Dodatkowo operator zaoferował dekoder 4K HDR na Androidzie z obsługą DVB-T i pilotem Bluetooth.

T-Mobile dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światłowód w ofercie z Netflixem to pobieranie danych z prędkością nawet do 900 Mb/s i ich wysyłanie do 100 Mb/s. Z pakietu mogą skorzystać klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile, czyli blisko 2,7 mln gospodarstw domowych w Polsce.

Klienci T‑Mobile mogą wybierać spośród trzech promowanych wariantów – S, M i L – które różnią się prędkością światłowodu, liczbą ekranów, na których można korzystać z usługi Netflix, oraz ceną. W każdym z wariantów użytkownicy mogą dokupić dekoder oraz zwiększyć prędkość światłowodu.

Ofertę można też rozszerzyć o pakiet Superpakiet Sport, obejmujący Iplę Sport i Iplę Eleven Sports, w cenie 30 zł za 90 dni. Przygotowano też kilka innych pakietów Ipli.

Oferta Magenta Rozrywka (Światłowód + Rozrywka) - bez abonamentu komórkowego:
 

Oferta Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy:
 

Dla klientów zainteresowanych wyłącznie internetem światłowodowym T‑Mobile przygotował trzy warianty oferty: do 100, 300 i 900 Mb/s w cenach odpowiednio 69, 79 i 99 zł/mies. Każda oferta obejmuje router Wi-Fi w cenie abonamentu.

Oferta Światłowód:
 

Zupełną nowością jest dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077. Urządzenie umożliwia bezpośredni i wygodny dostęp do seriali, filmów, dokumentów, programów dla dzieci i innych materiałów z biblioteki Netflix za pomocą specjalnego przycisku na pilocie. Dodatkowo dekoder pozwala korzystać z kanałów na żywo, sportu, rozrywki, informacji oraz filmów i seriali z serwisu Ipla, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz aplikacji i gier. Wymagający użytkownicy z pewnością zwrócą uwagę na wyszukiwanie głosowe Google oraz wbudowany system Chromecast, umożliwiający sterowanie i przesyłanie ulubionych treści na duży ekran za pomocą telefonu lub tabletu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...